Захист прав адвокатів очолив Євген Солодко | НААУ

Захист прав адвокатів очолив Євген Солодко

Призначення
17:50 Пн 18.09.23 1682 Переглядів
Версія для друку

Головою Комітету Національної асоціації адвокатів України із захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності призначено адвоката, заслуженого юриста України Євгена Солодка.

Відповідне розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова сьогодні, 18 вересня.

Є.Солодко здобув юридичну освіту в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка. Надання правничої допомоги він розпочав у 1992 році, паралельно займався науковою та викладацькою діяльністю на юридичному факультеті КНУ. З 1999 по 2004 рік очолював аналітично-правовий департамент Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. З 2005 року практикує у кримінальному праві.

Євген є членом Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності з моменту його утворення у 2013 році. З 2019-го – заступник голови.

Нагадаємо, основною метою діяльності комітету є захист професійних та інших прав адвокатів, сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності та необхідних умов для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків.

Є.Солодко замінив на посаді Володимира Клочкова, який керував цим напрямом діяльності НААУ з 2021 року. За цей час представники комітету з метою захисту прав адвокатів та гарантій діяльності здійснили 254 виїзди на слідчі дії та опрацювали 249 звернень колег про порушення їхніх професійних прав.

«На Комітет покладено чимало завдань, вирішення яких потребує кваліфікованого та оперативного занурення у роботу фахівців, іноді в режимі 24/7. Зрозуміло, що організація цього процесу забирає час та сили, відволікає від адвокатської практики. Тому на прохання Володимира, який сьогодні має значне професійне навантаження із забезпечення захисту у кримінальних справах, ми провели ротацію, – прокоментувала Л.Ізовітова. - Ми вдячні пану Клочкову за його наполегливість, активну позицію, принциповість та відповідальний підхід до роботи. І маємо надію, що Євген Солодко утвердить неформальний девіз комітету: «Захист адвокатів – передусім».

Популярні новини

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 122

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 309

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 1113

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 1249

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 1815

Анонс

Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…

У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

12:45 Пт 22.09.23 1624

Гарантії діяльності

Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують

Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

10:32 Пт 22.09.23 1976

Дискусія

В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ

Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?

14:10 Чт 21.09.23 1124

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл