Зміни порядку зупинення реєстрації ПН обговорять адвокати | НААУ

Зміни порядку зупинення реєстрації ПН обговорять адвокати

Анонс
16:04 Ср 26.07.23 1371 Переглядів
Версія для друку

1 серпня 2023 року відбудеться фахова дискусія на тему «Зміни до порядку зупинення реєстрації податкової накладної, практичні поради та формування судової практики».

Ініціатором заходу виступили комітети НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів та з питань митного та податкового права.

Захід розпочнеться о 15:00 у режимі онлайн і транслюватиметься на платформі Zoom та на Facebook-сторінці НААУ.

Постанова Кабміну від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» зазнає постійних змін в частині порядку дій платника податків під час подання пояснення на розблокування податкових накладних, алгоритму дій податкового органу під час прийняття рішень. І такий стан речей тягне за собою зміни у судовій практиці, зокрема, щодо підстав позовних вимог.

До обговорення заплановані наступні питання:

  • тенденції законодавчих змін у сфері блокування податкових накладних;
  • шляхи вирішення проблем з питань зупинення реєстрації, включення в перелік ризикових;
  • формування судової практики.   

Спікерами заходу запрошені голова Комітету НААУ з питань митного та податкового права Яків Воронін, член Ради цього Комітету Ірина Нараєвська, члени Ради Комітету НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів Олександр Коваленко та Кристина Шох.

Контактна особа: Олена Давидюк (o.davydiuk@unba.org.ua)

Популярні новини

Законодавство

Заборона демонтажу електрокомунікацій: про що забули нардепи

В умовах війни, коли від швидкості отримання інформації часто залежить життя громадян, особливого значення набуває функціонування електронних комунікаційних мереж. Тому випадки їх свавільного демонтажу мають бути усунуті. Але крім законодавчої заборони, також повинна бути і відповідальність.

17:36 Чт 20.06.24 3643

Законодавство

Закон про критерії малозначних спорів прийнято

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України щодо гарантування права на судовий захист у малозначних спорах» (проект №11026 від 19.02.2024).

16:41 Чт 20.06.24 4000

Законодавство

Ухилянтам пом’якшать покарання. Чому це правильно пояснили в НААУ

У санкції статті 336 (Ухилення від призову на військову службу) Кримінального кодексу, яка сьогодні передбачає лише позбавлення волі від трьох до п’яти років, можуть з’явитися штраф, а також громадські та виправні роботи.

16:58 Ср 19.06.24 5473

Законодавство

Доплати місцевим службовцям за рахунок грантів: складне, але…

Потреба у створенні інструментів фінансового заохочення публічних представників, які можуть працювати над залученням грантових та інвестиційних коштів на місцевому та регіональному рівні впирається у обмеження на додаткові виплати, передбачені реформою публічної служби в Україні.

12:13 Ср 19.06.24 5460

Дискусія

Як змінився ринок юридичних послуг розповів голова Комітету НААУ

Ситуація на ринку юридичних послуг, якщо порівнювати із 2022 роком, значно покращилась. Водночас, не спостерігається і значного дефіциту правників.

15:57 Вт 18.06.24 6772

Законодавство

Коли в Україні зʼявиться Містобудівний кодекс?

Робоча група при Комітеті ВР з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провела публічні обговорення, розробила пропозиції та розпочала підготовку Концепції Містобудівного кодексу України.

14:43 Вт 18.06.24 6797

Доступ до професії

Нюанси відповідальності за несвоєчасне підвищення кваліфікації…

Невиконання адвокатом вимог з підвищення кваліфікації є триваючим дисциплінарним проступком. Він припиняється або отриманням відповідного електронного сертифікату (що підтверджує виконання вимог), або притягненням особи, винної у невиконанні професійного обов’язку, до дисциплінарної відповідальності.

17:36 Пт 14.06.24 11976

Дискусія

Як захистити права добросовісних набувачів у спорах про повернення…

Осіб, які придбали майно у власників, що не мали права на відчуження цього майна, називають «добросовісними набувачами». Як захистити їхні права у категорії спорів про повернення цього майна у державну власність?

11:58 Чт 13.06.24 11598

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл