«Перемога дитячих сердець»: названо кращі малюнки конкурсу
Завершився конкурс дитячих малюнків серед дітей адвокатів «Перемога дитячих сердець». Конкурсна комісія обрала переможців у трьох вікових групах.
Нагадаємо, конкурс проводився за ініціативою Комітету НААУ з питань гуманітарних та творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права НААУ з 20 березня по 1 червня.
На конкурс надійшло 67 творів від 44 маленьких учасників.
Переможців обирала конкурсна комісія, до складу якої увійшли: голова Центру, член Ради Ірина Василик, адвокат та художник Олексій Курєвін, художник та голова Рівненського обласного осередку Національної спілки художників України Петро Подолець та художник декоративно-ужиткового мистецтва, художник підліткового розпису, викладач Закладу позашкільної освіти «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Тетяна Красноутська. Очолювала конкурсну комісію член Комітету НААУ з питань гуманітарних і творчих ініціатив Аля Аббасова.
Комісія оцінювала подані твори за такими критеріями:
- творчий, новий підхід до висвітлення обраної теми;
- естетичність та якість художнього оформлення;
- художня цінність, актуальність та відповідність твору поставленій темі.
За підсумками голосування переможцями стали:
«Молодша вікова група» (до 9 років)
1 місце – Соломія Пейкова, «Літо»;
2 місце – Даниіл Свіжий, «Так хочеться мирного неба»;
3 місце – Соломія Пейкова, «Буде весна».
«Середня вікова група» (10 – 13 років)
1 місце –Анна Шипа, «Тюльпани»;
2 місце – Мирослава Траченко, «Випалена земля»;
3 місце – Ілля Голуб «Осінь Перемоги».
«Старша вікова група» (14 – 17 років)
1 місце – Дар'я Рамаданова, «Птах миру»;
2 місце – Юлія Бєлік, «Саморуйнування»;
3 місце – Кіра Микитенко, «Бачити, створювати серцем».
Церемонія нагородження переможців відбудеться у серпні.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.