Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко

Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.
Відповідне розпорядження підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.
Лариса Гретченко здійснює адвокатську діяльність з 2013 року. Є медіатором, керівником Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури. До призначення обіймала посаду заступника голови Комітету з сімейного права.
«Професійна правнича допомога сьогодні є міцною точкою опори для українських сімей, які роз’єднані війною, зазнали внутрішнього переміщення чи вимушені були виїхати закордон. Діяльність сімейних адвокатів нині не обмежується консультуванням щодо процесів укладення шлюбу, розлучення, питаннями стягнення аліментів, спорами про участь у вихованні чи визначенні місця проживання дитини. Виклики воєнного часу трансформували сферу сімейних правовідносин, що потребує напрацювання нових підходів, пошук нових рішень та застосування адвокатом сучасних способів і механізмів захисту прав та інтересів учасників подружніх, дитячо - батьківських взаємин, урегулювання сімейних конфліктів, у т. ч. з іноземним елементом, правового супроводу процесів возз’єднання сімей з дітьми, питань, пов’язаних з евакуацією дітей, усиновленням, встановленням тимчасової опіки та низкою інших», - зазначила Лариса Гретченко.
Вона переконана, що згуртована високопрофесійна команда Комітету продовжить діяльність у напрямі розвитку міжнародного співробітництва задля ефективного захисту сімейних прав та інтересів українців у різних куточках світу та забезпечення найкращих інтересів дітей у всіх сферах життя, ініціюватиме важливі законодавчі зміни у сфері сімейних правовідносин, вивчатиме та узагальнюватиме тематичну судову практику й ділитиметься досвідом з колегами шляхом напрацювання методичних рекомендацій і проведення заходів з підвищення кваліфікації.
Нагадаємо, раніше Комітет з сімейного права очолювала адвокат Ганна Гаро.
Популярні новини

Взаємодія
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…
Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

Підтримка
Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів
Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

Анонс
Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі
Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

Законодавство
Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…
Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

Дискусія
Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)
Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

Анонс
Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…
У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

Гарантії діяльності
Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують
Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

Дискусія
В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ
Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?