У НААУ призначено нового координатора комітетів | НААУ

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Призначення
14:21 Ср 31.05.23 3122 Переглядів
Версія для друку

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

Відповідне розпорядження про призначення підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

«Світлана має достатній досвід для забезпечення належної реалізації функцій координатора комітетів та виконання поставлених завдань відповідно до Статуту Національної асоціації адвокатів України та Положення про комітети НААУ. Переконані, що на цій відповідальній посаді вона докладе максимум зусиль для підтримки високих стандартів забезпечення роботи адвокатів, які працюють у дорадчих органах асоціації», - прокоментував призначення заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій. – Водночас, за внесок у розвиток комітетів ми щиро дякуємо Ганні Гаро, яка понад чотири роки опікувалася цим напрямом. За її сприяння створювалися нові комітети, готувалися методичні рекомендації, проводилися круглі столи, конференції, заходи підвищення кваліфікації для адвокатів усієї країни».

«Це новий рівень відповідальності і нові можливості, - зауважила у свою чергу Світлана Бутич (Грушко). - Координатор комітетів - це не просто посада, це інструментарій, який допомагає потужному руху висококваліфікованих адвокатів зрушити з мертвої точки та покращити абсолютно будь-яку правову сферу. Зараз ми переживаємо не легкі часи, війна кардинально змінила сприйняття нової реальності. І всі члени комітетів, які сьогодні з нами, показують, що здатні посилити правове середовище, забезпечити професійний  і належний правовий захист, не забуваючи про участь у вдосконаленні законодавства України та належне виконання своїх обов’язків. А що може бути кращим за особисте та професійне зростання у колі лідерів адвокатури?».

Нагадаємо, комітети є постійно діючими дорадчими органами, утвореними при Національній асоціації адвокатів України. Зокрема, вони дають висновки і зауваження до проектів нормативно-правових актів, розробляють пропозиції щодо удосконалення законодавства, організовують тематичні заходи, готують методичні рекомендації для адвокатів. Організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності комітетів, координація їх діяльності відповідно до стратегічних напрямів діяльності НААУ здійснюється координатором комітетів.

Популярні новини

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 5862

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 6519

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 7896

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 9244

Законодавство

Повноваження дізнавача мають враховувати форму досудового…

Кримінальний процесуальний кодекс дійсно потребує уточнення компетенції дізнавача, органу дізнання та керівника цього органу. Разом із тим їхні повноваження мають узгоджуватися із формою, в якій здійснюється розслідування кримінальних проступків.

9:49 Пт 12.07.24 9865

Гарантії діяльності

Споживачів грантів забронювали. А як щодо адвокатів?

На тлі рішення Кабміну про визнання критично важливими громадських організацій, які є виконавцями проектів міжнародної допомоги на іноземні гранти, та бронювання від мобілізації усіх їхніх співробітників, залишається незрозумілою позиція Уряду з цього питання щодо адвокатів.

8:56 Пт 12.07.24 11155

Дискусія

Вибори у післявоєнний час: виклики організації обговорили в Острозі

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Судовий захист політичних та громадянських прав і свобод у довоєнний, воєнний і післявоєнний час».

16:46 Чт 11.07.24 8966

Законодавство

Дезертирів звільнятимуть від відповідальності за двох умов

Законодавча ініціатива з упровадження механізмів звільнення військовослужбовців Збройних Сил від кримінальної відповідальності за вчинення військового кримінального правопорушення заслуговує на підтримку. Водночас, вона містить дискусійні положення.

15:58 Чт 11.07.24 9583

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл