У НААУ призначено нового координатора комітетів | НААУ

У НААУ призначено нового координатора комітетів

Призначення
14:21 Ср 31.05.23 2567 Переглядів
Версія для друку

Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

Відповідне розпорядження про призначення підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

«Світлана має достатній досвід для забезпечення належної реалізації функцій координатора комітетів та виконання поставлених завдань відповідно до Статуту Національної асоціації адвокатів України та Положення про комітети НААУ. Переконані, що на цій відповідальній посаді вона докладе максимум зусиль для підтримки високих стандартів забезпечення роботи адвокатів, які працюють у дорадчих органах асоціації», - прокоментував призначення заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій. – Водночас, за внесок у розвиток комітетів ми щиро дякуємо Ганні Гаро, яка понад чотири роки опікувалася цим напрямом. За її сприяння створювалися нові комітети, готувалися методичні рекомендації, проводилися круглі столи, конференції, заходи підвищення кваліфікації для адвокатів усієї країни».

«Це новий рівень відповідальності і нові можливості, - зауважила у свою чергу Світлана Бутич (Грушко). - Координатор комітетів - це не просто посада, це інструментарій, який допомагає потужному руху висококваліфікованих адвокатів зрушити з мертвої точки та покращити абсолютно будь-яку правову сферу. Зараз ми переживаємо не легкі часи, війна кардинально змінила сприйняття нової реальності. І всі члени комітетів, які сьогодні з нами, показують, що здатні посилити правове середовище, забезпечити професійний  і належний правовий захист, не забуваючи про участь у вдосконаленні законодавства України та належне виконання своїх обов’язків. А що може бути кращим за особисте та професійне зростання у колі лідерів адвокатури?».

Нагадаємо, комітети є постійно діючими дорадчими органами, утвореними при Національній асоціації адвокатів України. Зокрема, вони дають висновки і зауваження до проектів нормативно-правових актів, розробляють пропозиції щодо удосконалення законодавства, організовують тематичні заходи, готують методичні рекомендації для адвокатів. Організаційне та інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності комітетів, координація їх діяльності відповідно до стратегічних напрямів діяльності НААУ здійснюється координатором комітетів.

Популярні новини

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 120

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 305

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 1101

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 1249

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 1815

Анонс

Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…

У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

12:45 Пт 22.09.23 1623

Гарантії діяльності

Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують

Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

10:32 Пт 22.09.23 1975

Дискусія

В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ

Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?

14:10 Чт 21.09.23 1122

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл