"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як цифрові інструменти змінюють підхід до роботи адвокатів - вебінар

Епоха цифровізації проникає в усі сфери життя, включаючи правову галузь. Адвокати впроваджують нові технології та користуються онлайн сервісами для оптимізації своєї роботи. Завдяки цим інструментам, юристи можуть виконувати свої обов'язки швидко, зручно та ефективно.
Про це нещодавно говорили під час вебінару на тему «Допоміжні онлайнові сервіси для адвокатів. Використання месенджерів та мобільних застосунків в роботі».
Наразі, серед популярних онлайн сервісів для адвокатів виділяються такі платформи, як ipLex, ZakonOnline, «Суд на долоні», PatentBot та інші. Експерт Комітету адвокатської практики Національної асоціації адвокатів України Тетяна Богданевич розкрила основні особливості цих сервісів.
Однією з переваг цих сервісів є їхнє пристосування до мобільних пристроїв, що дозволяє адвокатам отримувати доступ до бази судових рішень, актуальних правових позицій Верховного Суду, прецедентної практики ЄСПЛ та інших інформаційних ресурсів у будь-який час та з будь-якого місця. Це сприяє швидкому пошуку необхідних рішень та полегшує роботу адвокатів.
Окрім цього, Т.Богданевич звернула увагу на важливість цифрової безпеки для адвокатів, особливо в умовах зростаючих кіберзагроз. Вона наголосила на значущості використання захищених месенджерів, таких як Signal, Wire, Threema, що допомагають забезпечити конфіденційність та захист персональних даних.
Підсумовуючи вебінар, експерт сформулювала базові поради для адвокатів щодо збереження цифрової безпеки. Серед них - застосування двофакторної автентифікації, автоматичне видалення повідомлень, завершення сеансів на недоступних пристроях, ручне видалення переписки та інші заходи, спрямовані на забезпечення захисту інформації та конфіденційності.
Популярні новини

Анонс
Адвокатів запрошують до створення стандартів для ШІ
До 18 липня триває прийом заявок до Юридичного комітету Міжнародної асоціації етики та доброчесності штучного інтелекту (AI Ethics & Integrity International Association, AIEI).

Законодавство
У НААУ оцінили ідею збільшення строків відповідальності за…
Неспроможність держави забезпечити відповідальність за порушення у сфері доступу до інформації, зокрема за несвоєчасне надання, ненадання або надання неповної чи недостовірної інформації у відповідь на адвокатський запит, є не лише питанням свободи слова, а й проблемою доступу до правосуддя.

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.