Як цифрові інструменти змінюють підхід до роботи адвокатів - вебінар

Епоха цифровізації проникає в усі сфери життя, включаючи правову галузь. Адвокати впроваджують нові технології та користуються онлайн сервісами для оптимізації своєї роботи. Завдяки цим інструментам, юристи можуть виконувати свої обов'язки швидко, зручно та ефективно.
Про це нещодавно говорили під час вебінару на тему «Допоміжні онлайнові сервіси для адвокатів. Використання месенджерів та мобільних застосунків в роботі».
Наразі, серед популярних онлайн сервісів для адвокатів виділяються такі платформи, як ipLex, ZakonOnline, «Суд на долоні», PatentBot та інші. Експерт Комітету адвокатської практики Національної асоціації адвокатів України Тетяна Богданевич розкрила основні особливості цих сервісів.
Однією з переваг цих сервісів є їхнє пристосування до мобільних пристроїв, що дозволяє адвокатам отримувати доступ до бази судових рішень, актуальних правових позицій Верховного Суду, прецедентної практики ЄСПЛ та інших інформаційних ресурсів у будь-який час та з будь-якого місця. Це сприяє швидкому пошуку необхідних рішень та полегшує роботу адвокатів.
Окрім цього, Т.Богданевич звернула увагу на важливість цифрової безпеки для адвокатів, особливо в умовах зростаючих кіберзагроз. Вона наголосила на значущості використання захищених месенджерів, таких як Signal, Wire, Threema, що допомагають забезпечити конфіденційність та захист персональних даних.
Підсумовуючи вебінар, експерт сформулювала базові поради для адвокатів щодо збереження цифрової безпеки. Серед них - застосування двофакторної автентифікації, автоматичне видалення повідомлень, завершення сеансів на недоступних пристроях, ручне видалення переписки та інші заходи, спрямовані на забезпечення захисту інформації та конфіденційності.
Популярні новини

Адвокатура
До обговорення проблем захисту бізнесу запросять суддів і…
У червні – липні поточного року адвокатам запропонують низку заходів (вебінари, круглі столи, панельні дискусії) з проблем захисту бізнесу, до участі у яких долучать суддів і прокурорів.

Адвокатура
Усі непорозуміння між адвокатами мають пройти стадію примирення
Коли у роботі адвоката виникають конфлікти із колегами (особливо якщо йдеться про ознаки дисциплінарного проступку), єдиним конструктивним напрямом розв’язання проблеми є мирне залагодження такого конфлікту із залученням органів адвокатського самоврядування.

Адвокатура
Комітет з сімейного права НААУ очолила Лариса Гретченко
Головою Комітету з сімейного права Національної асоціації адвокатів України призначено адвоката Ларису Гретченко.

Анонси
Адвокати та науковці організовують Школу медичного права для…
До Міжнародного дня захисту дітей у Національній асоціації адвокатів України проведуть Школу медичного права.

Анонси
Адвокати обговорять інформаційну безпеку та захист персональних…
7 червня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему «Захист інформації в інформаційних системах у воєнний час».

Адвокатура
У НААУ призначено нового координатора комітетів
Координатором комітетів Національної асоціації адвокатів України призначена Світлана Бутич (Грушко). Раніше цю посаду обіймала адвокат Ганна Гаро.

Адвокатура
Європейські юристи вивчатимуть досвід українського електронного…
Україна сьогодні має унікальні технологічні рішення у сфері судочинства. Тож інформаційне та наукове співробітництво в процесі її інтеграції до європейської спільноти може стати корисним для юристів усіх країн.

Анонси
Адвокатам пояснять алгоритм захисту прав дітей у спорах щодо…
8 червня 2023 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему: «Спори про стягнення додаткових витрат на дитину: на що звертати увагу для досягнення позитивного результату?».