"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як цифрові інструменти змінюють підхід до роботи адвокатів - вебінар

Епоха цифровізації проникає в усі сфери життя, включаючи правову галузь. Адвокати впроваджують нові технології та користуються онлайн сервісами для оптимізації своєї роботи. Завдяки цим інструментам, юристи можуть виконувати свої обов'язки швидко, зручно та ефективно.
Про це нещодавно говорили під час вебінару на тему «Допоміжні онлайнові сервіси для адвокатів. Використання месенджерів та мобільних застосунків в роботі».
Наразі, серед популярних онлайн сервісів для адвокатів виділяються такі платформи, як ipLex, ZakonOnline, «Суд на долоні», PatentBot та інші. Експерт Комітету адвокатської практики Національної асоціації адвокатів України Тетяна Богданевич розкрила основні особливості цих сервісів.
Однією з переваг цих сервісів є їхнє пристосування до мобільних пристроїв, що дозволяє адвокатам отримувати доступ до бази судових рішень, актуальних правових позицій Верховного Суду, прецедентної практики ЄСПЛ та інших інформаційних ресурсів у будь-який час та з будь-якого місця. Це сприяє швидкому пошуку необхідних рішень та полегшує роботу адвокатів.
Окрім цього, Т.Богданевич звернула увагу на важливість цифрової безпеки для адвокатів, особливо в умовах зростаючих кіберзагроз. Вона наголосила на значущості використання захищених месенджерів, таких як Signal, Wire, Threema, що допомагають забезпечити конфіденційність та захист персональних даних.
Підсумовуючи вебінар, експерт сформулювала базові поради для адвокатів щодо збереження цифрової безпеки. Серед них - застосування двофакторної автентифікації, автоматичне видалення повідомлень, завершення сеансів на недоступних пристроях, ручне видалення переписки та інші заходи, спрямовані на забезпечення захисту інформації та конфіденційності.
Популярні новини

Дискусія
Куди веземо зерно: нові ринки, старі бар’єри і довгий шлях до ЄС
Нещодавнє відкриття ринку Султанату Оман для української аграрної продукції — вже дев’ятий новий експортний напрям з початку 2025 року. Але за цим — не просто зростання цифр, але й перебудова логістики, відновлення довіри і пошук рівних правил гри.

ЄРАУ
19 липня можливі обмеження у роботі електронних кабінетів адвокатів
У суботу, 19 липня, у звʼязку із плановими технічними роботами буде тимчасово обмежений доступ до особистих електронних кабінетів адвокатів на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Законодавство
Ідея відновити повноваження КК ВККС суперечить Конституції –…
Законопроект №13382 про внесення змін про удосконалення процедури конкурсу на зайняття посади члена ВККС суперечить Конституції, не забезпечує вдосконалення процедури, а тому його включення до порядку денного сесії ВР є недоцільним.

Законодавство
Чому переписування регламентів ЄС у закони — не найкраще рішення
Замість того, аби переписувати до законів України положення регламентів ЄС, варто розпочати пошук механізмів врахування останніх як елементів національного права. З набуттям членства України у ЄС всі ці документи автоматично стануть частиною законодавства, тож важливо вчитися працювати з ними вже зараз.

Законодавство
Тих, хто ототожнює адвокатів з клієнтами, штрафуватимуть – ухвалено…
Публічне ототожнення особою адвоката з клієнтом, якому таким адвокатом надається професійна правнича допомога стане адміністративним правопорушенням, а форми втручання в діяльність адвоката, відповідальність за яке передбачена ст. 397 Кримінального кодексу, - деталізовано.

Навчання
Вимкни справу: чим ризикує адвокат, ігноруючи режим сну
У юридичній практиці складно уникнути перенавантаження: дедлайни, багатозадачність, емоційна робота з клієнтами, публічні виступи. Але саме ці фактори роблять адвокатів особливо вразливими до наслідків хронічного недосипу.

За кордоном
НААУ передала зауваження до імміграційного закону Португалії
Представник Національної асоціації адвокатів України в Португалії Віктор Архіпов обговорив з новообраним головою Ордену адвокатів Португалії Жоао Массано низку питань, що стосуються правового становища українців у країні.

Взаємодія
Адвокати та архівісти об’єдналися для збереження правової…
Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Центральний державний історичний архів України у м. Львів підписали Меморандум про співпрацю. Документ відкриває нові можливості для вивчення та популяризації історії української адвокатури, архівних досліджень і створення спільних науково-просвітницьких проектів.