Як цифрові інструменти змінюють підхід до роботи адвокатів - вебінар | НААУ

Як цифрові інструменти змінюють підхід до роботи адвокатів - вебінар

Навчання
10:13 Ср 24.05.23 2356 Переглядів
Версія для друку

Епоха цифровізації проникає в усі сфери життя, включаючи правову галузь. Адвокати впроваджують нові технології та користуються онлайн сервісами для оптимізації своєї роботи. Завдяки цим інструментам, юристи можуть виконувати свої обов'язки швидко, зручно та ефективно.

Про це нещодавно говорили під час вебінару на тему «Допоміжні онлайнові сервіси для адвокатів. Використання месенджерів та мобільних застосунків в роботі».

Наразі, серед популярних онлайн сервісів для адвокатів виділяються такі платформи, як ipLex, ZakonOnline, «Суд на долоні», PatentBot та інші. Експерт Комітету адвокатської практики Національної асоціації адвокатів України Тетяна Богданевич розкрила основні особливості цих сервісів.

Однією з переваг цих сервісів є їхнє пристосування до мобільних пристроїв, що дозволяє адвокатам отримувати доступ до бази судових рішень, актуальних правових позицій Верховного Суду, прецедентної практики ЄСПЛ та інших інформаційних ресурсів у будь-який час та з будь-якого місця. Це сприяє швидкому пошуку необхідних рішень та полегшує роботу адвокатів.

Окрім цього, Т.Богданевич звернула увагу на важливість цифрової безпеки для адвокатів, особливо в умовах зростаючих кіберзагроз. Вона наголосила на значущості використання захищених месенджерів, таких як Signal, Wire, Threema, що допомагають забезпечити конфіденційність та захист персональних даних.

Підсумовуючи вебінар, експерт сформулювала базові поради для адвокатів щодо збереження цифрової безпеки. Серед них - застосування двофакторної автентифікації, автоматичне видалення повідомлень, завершення сеансів на недоступних пристроях, ручне видалення переписки та інші заходи, спрямовані на забезпечення захисту інформації та конфіденційності.

Популярні новини

Дискусія

Нормотворчі ініціативи щодо політичних партій дослідили на…

Інститут політичних партій у демократичному суспільстві є колективним інструментом вираження політичної волі. І партії повинні мати можливість повною мірою реалізовувати право на свободу об’єднань і вільне висловлювання думок.

15:43 Ср 12.06.24 1366

Навчання

Сімейні спори заради відстрочки від мобілізації суперечать…

Виклики воєнного стану безпосередньо впливають на суспільні відносини та формування судової практики, в тому числі, і в сімейних спорах. Але найкращі інтереси дитини залишаються головним критерієм при ухваленні судами рішень.

12:41 Ср 12.06.24 1948

Cудова практика

Суд спростував тезу про дискримінаційний характер підвищення…

Адвокат, виконуючи протягом року обов’язок з підвищення свого професійного рівня, має можливість самостійно, без обмежень, на власний розсуд обрати той чи інший спосіб (усього їх чотирнадцять) підвищення кваліфікації.

11:52 Ср 12.06.24 1809

Гарантії діяльності

Щодо тиску НАЗК на суддів КС: заява Ради адвокатів України

11 червня Національне агентство з питань запобігання корупції поширило на своєму сайті новину під заголовком «Чи мають декларуватися члени кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури: на чий бік стане КСУ?», у якій закликало громадськість, журналістів та міжнародних партнерів уважно стежити за розглядом у Конституційному Суді України скарги члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Оксани Бухтоярової щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». Засідання КСУ за цією справою має відбутися о 10 годині 12 червня 2024 року.

8:48 Ср 12.06.24 2091

Законодавство

Локалізація публічних закупівель: чи працює закон (результати…

Вдосконалення механізму ведення реєстру виробників товарів з локалізацією не тільки зменшить рівень шахрайських схем у реєстрі, але й підвищить зацікавлення інвесторів до розвитку українського бізнесу.

12:21 Вт 11.06.24 3080

Дискусія

Як захистити права дитини, коли батьки нею маніпулюють?

Поки батьки вирішують особисті спори, права дитини порушуються і вона стає механізмом для вирішення конфліктів між дорослими. Як наслідок – дитина потерпає від психологічного і фізичного насилля. Як захистити права дитини, коли законні представники не діють в її інтересах?

11:39 Вт 11.06.24 3336

Анонс

Подаруй життя захиснику: адвокатів закликають здати кров

З нагоди Всесвітнього дня донора крові, який щороку відзначається 14 червня, адвокати та всі небайдужі громадяни мають змогу долучитися до збору крові для наших захисників і захисниць, що боронять Україну.

10:24 Вт 11.06.24 3313

Гарантії діяльності

Адвокатів, які пішли на військову службу, закликають усунути…

Оскільки військова служба є несумісною з діяльністю адвоката, у військових частинах почали попереджати військовослужбовців, які не виконали вимогу закону про несумісність, про ініціювання застосування до них заходів дисциплінарного впливу.

12:18 Пн 10.06.24 15217

Вестник:№ 5 травень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл