Адвокатів запрошують долучитися до вдосконалення ПАЕ | НААУ

Адвокатів запрошують долучитися до вдосконалення ПАЕ

Етика
9:00 Вт 09.05.23 1371 Переглядів
Версія для друку

Адвокати, які мають бажання взяти участь у розробці пропозицій з удосконалення та механізму забезпечення реалізації Правил адвокатської етики, можуть долучитися до роботи профільного комітету Національної асоціації адвокатів України.

Комітет НААУ з питань адвокатської етики оголосив про розширення команди.

«Етика - це розуміння відмінності між тим, що ви маєте право робити, і тим як вчиняти вірно. А тому рисами адвоката має бути об'єктивність, глибока повага до закону та інтересів правосуддя, - зауважив голова комітету Олексій Маловацький. - Відродження професійної моралі та культури - головний рушій сучасної адвокатури, мета органів адвокатського самоврядування. Тож, запрошуємо адвокатів долучитися до роботи нашого комітету».

Завданнями Комітету з питань адвокатської етики, зокрема, є:

  • розробка механізму забезпечення реалізації ПАЕ;
  • вивчення, аналіз та узагальнення професійних вимог до діяльності і правил поведінки різних професійних і соціальних груп в Україні та за кордоном, підготовка рекомендацій щодо їх врахування при впровадженні, застосуванні і удосконаленні ПАЕ;
  • моніторинг та узагальнення практики застосування ПАЕ;
  • проведення заходів, спрямованих на закріплення та поглиблення знання адвокатів з питань історії виникнення, розвитку та застосування професійних етичних норм;
  • розробка пропозицій щодо удосконалення ПАЕ та інших нормативно-правових актів.

Якщо ви бажаєте долучитись до роботи Комітету, просимо надсилати резюме та мотиваційний лист на електронну пошту НААУ: info@unba.org.ua.

Популярні новини

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 1702

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 1792

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 3443

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 3406

Законодавство

Адвокати знайшли юридичний ляп в останніх змінах до КПК

Через помилки у юридичній техніці, що були допущені під час внесення чергових змін до Кримінального процесуального кодексу, можуть порушуватися права осіб, що тримаються в установах попереднього ув’язнення або виконання покарань.

13:32 Пн 15.04.24 3584

Законодавство

Якщо строк розслідування закінчився, справа має бути закрита, -…

Міністерство юстиції в рамках приведення законодавства до стандартів ЄС опрацьовує ідею скасування однієї з підстав закриття кримінального провадження, а саме - закінчення строку досудового розслідування. У НААУ попереджають про порушення прав підозрюваного.

15:52 Пт 12.04.24 8453

Дискусія

Підготовче судове засідання: поради адвокатам

Щодня відбуваються десятки підготовчих судових засідань у кримінальних справах, в абсолютній більшості яких беруть участь адвокати. Принципово важливим є те, щоб кожен захисник, який залучається до підготовчого судового засідання, усвідомлював значення такої стадії процесу та вмів ефективно підготувати себе та клієнта до участі в ньому.

16:41 Чт 11.04.24 8789

За кордоном

Як оформити паспорти українцям в Північній Ірландії? (вебінар)

Громадяни України, які через війну тимчасово перебувають в Північній Ірландії, можуть записатися на прийом до консульських установ в межах консульського округу в місті Единбург. Там надаються послуги з оформлення паспортного документа, реєстрації народження дитини, продовження дії паспорта та отримання проїзного документа для повернення в Україну.

13:26 Чт 11.04.24 7863

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл