РАУ відтермінувала до 5 лютого 2023 року строк внесення відомостей до ЄРАУ адвокатами, які надають БВПД

На прохання адвокатів, Рада адвокатів України на позачерговому засіданні 6 січня 2023 року внесла зміни до свого рішення № 124 від 4 листопада 2022 року «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України», яким встановила новий строк для відображення в ЄРАУ відомостей щодо адвокатів, включених до Реєстру адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Такі відомості повинні бути внесені адвокатами до 05 лютого 2023 року.
Протягом цього часу адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, мають подати заяву із повідомленням про включення до Реєстру адвокатів до Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України. Також це можна зробити через Особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.
Нагадуємо механізм подачі інформації до ЄРАУ адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу:
1. Через Особистий кабінет адвоката.
- потрібно зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ,
- в розділі «Редагування профілю» обрати відмітку про надання БПД,
- зберегти зміни.
2. До Ради адвокатів регіону за адресою робочого місця або до Ради адвокатів України.
- потрібно написати заяву (форма довільна) із зазначенням відомостей про перебування у Реєстрі адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та/або укладення контракту.
-якщо адвокат уклав контракт про надання БВПД, то він у заяві повідомляє лише його реквізити (сам контракт подавати не потрібно). У випадку закінчення строку дії контракту, про який адвокат повідомляв раніше, і укладення нового контракту, адвокат подає уточнені відомості про це.
-заява може бути подана особисто, поштою або в порядку електронного документообігу з накладенням електронного підпису.
Популярні новини

Взаємодія
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…
Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

Підтримка
Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів
Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

Анонс
Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі
Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

Законодавство
Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…
Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

Дискусія
Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)
Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

Анонс
Родинам постраждалих адвокатів зберуть кошти на благодійному…
У Національній асоціації адвокатів України відбудеться благодійний вечір «Творчість адвокатів під час війни». Зібрані кошти будуть направлені на допомогу родинам адвокатів, які постраждали внаслідок воєнної агресії проти Україні.

Гарантії діяльності
Інформацію про порушення прав адвокатів систематизують
Факти порушень прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності, які фіксує профільний комітет НААУ, мають узагальнюватися у тематичні дайджести, оприлюднюватися і регулярно надсилатися відповідальним органам для реагування.

Дискусія
В Україні дослідили ризики повернення дітей, депортованих до РФ
Намагаючись возз’єднатися із дітьми, які були насильно вивезені з тимчасово окупованих територій до РФ, батьки вимушені комунікувати з органами влади країни-агресора. Але як досягти бажаної мети і при цьому не наразитися на відповідальність за співпрацю з ворогом?