"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Як сплатити щорічні внески через Особистий кабінет адвоката

Сплатити щорічні внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокати можуть через Особистий кабінет на сайті Національної асоціації адвокатів України.
Щоб самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску необхідно:
1. Зайти в свій обліковий запис адвоката в Особистому кабінеті на сайті НААУ
2. В окремому розділі «Внески» згенерувати необхідну квитанцію
3. Скориставшись онлайн-системами платежів Portmone та LiqPay, сплатити внесок.
Також щорічні внески можна сплатити в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України, перейшовши за посиланням та скориставшись пошуковою формою.
Як повідомлялось раніше, згідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2023 року складає 2684 гривні. Відповідно, за рішенням Ради адвокатів України розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2023 рік встановлено на рівні 2684 гривні.
Адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня двома платежами згідно наступного розподілу:
-70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної Ради адвокатів регіону – 1878,80 гривень;
-30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України – 805,20 гривень.
Публікацію про розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2023 році можна переглянути за посиланням.
Популярні новини

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.

Гарантії діяльності
Україна посилить захист адвокатів: підписання Конвенції Ради…
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.

Законодавство
Вибір чи обовʼязок? Зміни до СК щодо утримання пасинка чи падчерки…
Після шлюбу мачуха або вітчим фактично утримують дитину свого чоловіка чи дружини. Тому у ст. 268 Сімейного кодексу варто закріпити відповідний обов’язок на період шлюбу. Бо на практиці це відбувається і без норм закону.

Дискусія
Захист адвокатської діяльності: стартувала серія воркшопів від…
У системі правосуддя адвокат має бути незалежним захисником, але на практиці дедалі частіше стає обʼєктом тиску, переслідувань і дискредитації. Обшуки в офісах, вимоги розголошення таємниці, інформаційні атаки — такі способи впливу стають новою реальністю для професії.

Навчання
Розпізнавати маніпуляції і протидіяти їм у суді вчили полтавських…
Молоді адвокати вчились розпізнавати маніпулятивні техніки з боку процесуальних опонентів, свідків, прокурорів та навіть суддів, аналізувати приховані прийоми впливу та протидіяти маніпуляціям за допомогою логічного аналізу, коректних контраргументів та судової риторики.

Законодавство
Джерела для висновку органу опіки: чи варто змінювати СК через одну…
Ініціатива щодо уточнення джерел отримання інформації органами опіки та піклування для підготовки висновків стосовно порядку розв’язання спорів щодо дітей є доцільною. Проте це краще робити на підзаконному рівні.