"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Щорічні внески на адвокатське самоврядування у 2023 році

Рада адвокатів України ухвалила рішення №135, яким затвердила розмір щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на 2023-2024 роки.
Розмір внеску на 2023 рік встановлено на рівні прожиткового мінімуму, який відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» від 03.11.2022 № 2710-IX складає на 1 січня 2023 року – 2684 гривні.
Адвокати мають сплатити до 31 січня 2023 року 70% цієї суми або 1878,80 грн на рахунок Ради адвокатів регіону і 30% внеску, що складає 805,20 грн, - на рахунок Національної асоціації адвокатів України.
Рада адвокатів України встановила перелік категорій адвокатів, які можуть бути звільнені або мають пільги на зменшення чи відтермінування сплати щорічного внеску: особи з інвалідністю І та ІІ групи; особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій (в тому числі особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших держав); особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій; особи, які змушені залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації та набули відповідний статус.
Заяви про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску на 2023 рік подаються адвокатами до 31 грудня поточного року.
Адвокати мають можливість самостійно генерувати квитанцію на онлайн оплату щорічного внеску в особистому кабінеті на сайті НААУ.
З питань внесків комунікація здійснюється через емейл vnesok@mail.unba.org.ua
Популярні новини

Cудова практика
Надсилання заяви на електронну пошту суду не є належною формою…
Із запровадженням обов’язкових для адвокатів електронних кабінетів у Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі існує дві форми подання процесуальних документів. Верховний Суд нагадав, що не кожен цифровий підпис і не кожне електронне звернення є належними.

За кордоном
Тимчасовий захист, робота, навчання: що українцям варто знати про…
Яка процедура отримання статусу тимчасового захисту у Франції та Великій Британії? Коли можуть відмовити у його наданні та чи реально оскаржити таке рішення? Які є варіанти легалізації та зміни статусу? Що з працевлаштуванням, навчанням та бізнес-можливостями?

Регіони
У Львові зʼявився унікальний освітній простір для…
У Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили навчальну аудиторію «Історія адвокатури України».

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за грудень 2024 - березень 2025 року.

Навчання
Лайфхаками організації робочого місця поділилися адвокати
Успішний адвокат завжди організований та відповідальний. Він опора та осередок спокою для свого клієнта. Ефективність його роботи часто залежить не лише від знань і навичок, а й від порядку в робочому просторі.

Дискусія
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах –…
Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.

Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року
Публікуємо черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.