Українські адвокати відвідали захід у Лондоні, організований Юридичним товариством Англії та Уельсу спільно з НААУ | НААУ

Українські адвокати відвідали захід у Лондоні, організований Юридичним товариством Англії та Уельсу спільно з НААУ

Різне
14:00 Пт 30.09.22 768 Переглядів
Версія для друку

Українські адвокати, які наразі перебувають у Великобританії внаслідок російської збройної агресії проти України, 26 вересня 2022 року мали змогу відвідати захід, організований Юридичним товариством Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) спільно з Національною асоціацією адвокатів України у Лондоні.

Зустріч відбулася у формі ярмарку вакансій, де українські адвокати змогли зустрітися з представниками юридичних фірм, юридичних департаментів, навчальних закладів та шкіл англійської мови та дізналися більше про доступні для них вакансії та ініціативи, що стало чудовою можливістю налагодити корисні зв'язки з широким колом організацій у юридичній галузі.

Захід також допоміг українським адвокатам зрозуміти регуляторний режим для юристів в Англії та Уельсі та отримати більш чітке уявлення про те, як вони можуть розвинути необхідні навички та отримати подальшу кваліфікацію для покращення своїх кар’єрних перспектив.

Роботодавці, навчальні заклади та школи англійської мови з Великобританії мали можливість представити свої ініціативи з підтримки українських адвокатів, почути їхні думки та отримати краще розуміння того, яка підтримка необхідна їм для працевлаштування у Великій Британії, включаючи будь-які конкретні перешкоди, для подолання яких їм може знадобитися допомога.

Національна асоціація адвокатів України, розуміючи, що Великобританія є однією з юрисдикцій, стосовно якої є особливо великий інтерес в здобутті локальної кваліфікації для українських адвокатів, звернулася до місцевого регулятора юридичної професії SRA (Solicitors Regulation Authority) для досягнення домовленостей щодо спрощення доступу українських адвокатів до професії у Великобританії.

Як відомо, у Великобританії для отримання статусу соліситора вимагається здати два іспити: SQE 1 (теоретичні знання з різних сфер права) та SQE 2 (практичні навички). У деяких випадках можливе звільнення адвокатів певної юрисдикції від іспиту чи його частини. НААУ вже отримала анкету, яка знаходиться у процесі заповнення та незабаром буде подана до SRA. Після її розгляду SRA може запровадити таке звільнення від іспиту чи його частини, яке буде поширюватись на всіх адвокатів України.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Гарантії діяльності

Електронка чи папір? Як суди вестимуть справи після 18 жовтня

Із впровадженням в обов’язковості ведення учасниками проваджень електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, постають питання подальшої форми ведення справ (електронна або паперова), а також внесення відповідних змін до інструкцій з діловодства в судах України.

10:27 Пт 29.09.23 5083

Законодавство

Адвокати не з’являються у засідання: хто винен і що робити?

Коли захисники, обрані обвинуваченими, не ходять у судові засідання, суддя постановляє ухвалу, якою доручає системі БПД призначити адвоката для здійснення захисту за призначенням та забезпечити його прибуття.

14:20 Чт 28.09.23 3839

Законодавство

Передача БЕБ справ про шахрайство у банківській сфері недоцільна, -…

Аби покращити статистику розкриття злочинів, пов’язаних із шахрайськими схемами викрадення коштів з банківських рахунків, Верховній Раді пропонують унести деякі зміни до КПК та інших законів. Втім, ці зміни навряд позитивно позначаться на якості розслідувань.

10:31 Чт 28.09.23 3357

Взаємодія

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ…

Щорічно 17 вересня в Україні відзначають День безпеки пацієнта, який був установлений Указом Президента 4 вересня 2019 р. на підтримку рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. Україна в унісон зі світовим співтовариством відзначає цей день у Всесвітній день забезпечення безпеки пацієнтів.

18:45 Вт 26.09.23 3369

Підтримка

Надано підтримку родинам ще трьох загиблих на війні адвокатів

Родини трьох загиблих на передовій адвокатів отримали матеріальну допомогу від Опікунської ради НААУ.

14:46 Вт 26.09.23 3725

Анонс

Українські адвокати отримали шанс пройти стажування в Уельсі

Британські палати адвокатів Church Court Chambers та Apex Chambers у рамках домовленостей з Національною асоціацією адвокатів України організовують другу програму оплачуваного стажування для українських адвокатів. Тепер в Уельсі.

11:17 Вт 26.09.23 5038

Законодавство

Сексуальне насильство не здолати змінами до КК, - висновок Комітету…

Посилення на законодавчому рівні умов покарання за вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи (ст.ст. 152 – 156, 156-1 Кримінального кодексу) не поверне довіру постраждалої особи до справедливого покарання винних.

14:00 Пн 25.09.23 4452

Дискусія

Тимчасовий захист у країнах ЄС: права та обов’язки українців (відео)

Статус тимчасового захисту в країнах ЄС надає можливість українцям проживати, отримувати соціальну і медичну допомогу, освіту для дітей та доступ до ринку праці без попереднього отримання робочої візи. Разом з тим цей статус викликає значну кількість питань, які стосуються роботи, оподаткування та соціального захисту.

16:22 Пт 22.09.23 2106

Вестник:№7-8 липень-серпень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл