"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Комітет з питань адвокатської етики очолив Олексій Маловацький

Розпорядженням Голови НААУ, РАУ №130 від 22 вересня 2022 року Головою Комітету з питань адвокатської етики НААУ призначено адвоката Олексія Маловацького.
Олексій Володимирович Маловацький отримав юридичну освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство». З 1999 року працював юрисконсультом, директором у приватних юридичних фірмах. 2003 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
У 2015 році Олексія Володимировича призначили членом Вищої ради юстиції, де він працював на посаді секретаря секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. Після реорганізації ВРЮ увійшов до складу першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Із січня 2020 року по січень 2022 року обіймав посаду заступника Голови Вищої ради правосуддя.
Адвокат, здійснює активну наукову діяльність у сфері права, кандидат юридичних наук. У 2015 році отримав почесне звання “Заслужений юрист України”, а 2016 року був нагороджений орденом «Видатний адвокат України».
Раніше очолював Комітет з питань незалежності правосуддя та судової влади НААУ.
«Етика - це розуміння відмінності між тим, що ви маєте право робити, і тим як вчиняти вірно», - зазначив Голова Комітету з питань адвокатської етики.
За його словами, моральними рисами адвоката має бути об'єктивність, глибока повага до закону та інтересів правосуддя. Відродження професійної моралі та культури - головний рушій для сучасної адвокатури, що є метою органів адвокатського самоврядування.
Діяльність Комітету з питань адвокатської етики НААУ має важливе значення та потребує максимальної актуалізації та активізації у напрямі впровадження, дотримання та удосконалення Правил адвокатської етики.
Нагадаємо, раніше Комітет з питань адвокатської етики очолював адвокат Андрій Циганков.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Навчання
Використовувати практику ЄСПЛ навчали адвокатів на вебінарі
Якщо судові засідання призначаються день в день або на розгляд матеріалів справи адвокату надається кілька годин – чи є це порушенням права на захист з точки зору практики Європейського суду з прав людини? Приклади конкретних кейсів розглянули на вебінарі.

Навчання
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару
Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару.

Навчання
Як адвокату правильно заявити про себе в Instagram і TikTok
Особистий бренд адвоката дозволяє побачити його як особистість, зрозуміти цінності, якості та інтереси. І це надає можливість налагодження ділових стосунків з людьми, які поділяють близькі цінності та інтереси.

Навчання
Договір — не формальність: про що має знати майбутній адвокат
Як уникнути типових помилок у договорі, зокрема про надання правничої допомоги, коли адвокат несе не лише етичну, а й юридичну відповідальність? Які обов’язки варто прописати в угоді, а які — лишити поза її межами? І що має знати юрист ще до початку роботи адвокатом?

Анонс
У НААУ проведуть тиждень трудового права
З 28 квітня по 4 травня у Національній асоціації адвокатів України пройде п’ятий щорічний тиждень трудового права.

Законодавство
У спорах щодо витрат на дитину шаблонів доказування не існує –…
Коли дитина через свої особливості (розвиток здібностей, хвороба, каліцтво) потребує додаткових витрат, обовʼязок участі у цих витратах покладається на обох батьків. У разі спору розмір участі визначається судом з урахуванням обставин, що мають істотне значення.

Анонс
Проблеми експертного забезпечення адвокатської діяльності…
2 травня Національна асоціація адвокатів України у співпраці з провідними науково-дослідними інститутами судових експертиз проведе круглий стіл з питань експертного забезпечення адвокатської діяльності.

Гарантії діяльності
Комітет захисту прав адвокатів НААУ відповів на закиди щодо справи…
Публікації «Дзеркала тижня» про «адвокатів-хакерів» містять неправдиву інформацію, перекручення та маніпуляції що підривають авторитет інституту адвокатури. Вони є формою протиправного тиску на НААУ і можуть бути елементом замовної кампанії.