За час воєнного стану до лав адвокатської спільноти долучились майже 2 тисячі нових адвокатів – Валентин Гвоздій | НААУ

За час воєнного стану до лав адвокатської спільноти долучились майже 2 тисячі нових адвокатів – Валентин Гвоздій

ЄРАУ
12:30 Вт 02.08.22 2667 Переглядів
Версія для друку

Станом на 1 серпня 2022 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано майже 65 тисяч адвокатів, з них 46,5 тисяч – здійснюють діяльність, а 36,2 тисячі адвокатів – зареєстровані та активно користуються послугами в онлайн-кабінеті.

Про це повідомив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України на Закарпатті.

Він зазначив, що за період воєнного стану лави адвокатської спільноти поповнили 1800 нових адвокатів.

«Це свідчить про те, що органи адвокатського самоврядування виконують свої функції, якісно і належаним чином здійснюють свої повноваження», - наголосив Валентин Гвоздій.

На кінець липня 2022 року щорічні внески сплатили понад 31 тисяча адвокатів. При цьому, існує різниця в кількості адвокатів, які внесли кошти, і інформації щодо них в ЄРАУ та РАР. Валентин Гвоздій закликав керівників регіональних рад, по можливості, привести у відповідність ці дані.

«Можливо, не вносяться дані зі сплати внесків в регіональних радах через війну. Тому, користуючись можливістю, прошу звернути увагу на це і протягом найближчого місяця привести у відповідність всі дані. Зробіть у себе ревізію з фіксації сплат і внесіть інформацію. ЄРАУ працює в звичному режимі. Давайте не чекати кінця року, а приведемо все це у відповідність зараз», - звернувся до керівників РАР заступник Голови НААУ, РАУ.

Він також запевнив, що ЄРАУ надійно працює і захищений від кібератак, які під час воєнної агресії мали місце, проте, не змогли нашкодити реєстру.

Популярні новини

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1040

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 1551

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 1420

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 2658

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4026

Анонс

Про нові правила фінмоніторингу у ЄС розповідають адвокатам ELF та CCBE

У Європейському Союзі завершується робота над пакетом змін з питань фінансового моніторингу. Тож незабаром наберуть чинності оновлені правила запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Чого слід чекати?

14:54 Вт 16.04.24 4047

Законодавство

Свідоцтво адвоката пропонують викладати у Дію - проект закону

Зважаючи на досвід розміщення документів у Єдиному державному веб порталі електронних послуг, у Верховній Раді пропонують закріпити можливість відображення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката на порталі Дія.

17:14 Пн 15.04.24 5691

Привітання

У другому Турнірі із судових дебатів визначено переможців

Молодіжний Комітет НААУ – UNBA NextGen оголосив переможців другого Турніру із судових дебатів, участь у якому брали студенти юридичних вишів.

16:36 Пн 15.04.24 4763

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл