Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - За час воєнного стану до лав адвокатської спільноти долучились майже 2 тисячі нових адвокатів – Валентин Гвоздій

За час воєнного стану до лав адвокатської спільноти долучились майже 2 тисячі нових адвокатів – Валентин Гвоздій

Щодо функціонування ЄРАУ
12:30 Вт 02.08.22 2073 Переглядів
Версія для друку

Станом на 1 серпня 2022 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано майже 65 тисяч адвокатів, з них 46,5 тисяч – здійснюють діяльність, а 36,2 тисячі адвокатів – зареєстровані та активно користуються послугами в онлайн-кабінеті.

Про це повідомив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України на Закарпатті.

Він зазначив, що за період воєнного стану лави адвокатської спільноти поповнили 1800 нових адвокатів.

«Це свідчить про те, що органи адвокатського самоврядування виконують свої функції, якісно і належаним чином здійснюють свої повноваження», - наголосив Валентин Гвоздій.

На кінець липня 2022 року щорічні внески сплатили понад 31 тисяча адвокатів. При цьому, існує різниця в кількості адвокатів, які внесли кошти, і інформації щодо них в ЄРАУ та РАР. Валентин Гвоздій закликав керівників регіональних рад, по можливості, привести у відповідність ці дані.

«Можливо, не вносяться дані зі сплати внесків в регіональних радах через війну. Тому, користуючись можливістю, прошу звернути увагу на це і протягом найближчого місяця привести у відповідність всі дані. Зробіть у себе ревізію з фіксації сплат і внесіть інформацію. ЄРАУ працює в звичному режимі. Давайте не чекати кінця року, а приведемо все це у відповідність зараз», - звернувся до керівників РАР заступник Голови НААУ, РАУ.

Він також запевнив, що ЄРАУ надійно працює і захищений від кібератак, які під час воєнної агресії мали місце, проте, не змогли нашкодити реєстру.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл