"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Матеріальну допомогу отримають ще 20 постраждалих від війни адвокатів

30 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, яка надійшла до НААУ від міжнародних організацій. Було розглянуто понад 20 звернень від адвокатів, постраждалих внаслідок бойових дій в Україні.
У засіданні взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Опікунської ради, член РАУ Ганна Лазарчук, Секретар РАУ Ігор Колесников, член РАУ Барбара Калюжна, Голова молодіжного комітету NextGen Сергій Барбашин, Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.
Переважно заяви надійшли від адвокатів, які повністю або частково втратили житло та майно. У цій категорії матеріальну допомогу отримає адвокат з Одеси, решта поданих звернень від адвокатів з Маріуполя.
Трьом адвокатам, які отримали поранення під час бойових дій, будуть перераховані кошти на лікування.
Опікунська рада вирішила підтримати чотирьох колег похилого віку: двоє з них із Чернігівської області, інші – з Херсонщини та Вінниччини. Їм буде перераховано по два прожиткових мінімуми на ліки та речі першої необхідності.
Члени Опікунської ради надали матеріальну допомогу двом матерям-одиначкам. Одна з них була змушена тікати з Херсона і отримала поранення від обстрілу, інша евакуювалась з Маріуполя і виховує дитину з особливими потребами.
Нагадаємо, НААУ представила оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану. Документ узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня.
Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу для НААУ (pdf)
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.