Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Матеріальну допомогу отримають ще 20 постраждалих від війни адвокатів

Матеріальну допомогу отримають ще 20 постраждалих від війни адвокатів

Адвокатура 18:00 Чт 30.06.22 1663 Переглядів Версія для друку

30 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, яка надійшла до НААУ від міжнародних організацій. Було розглянуто понад 20 звернень від адвокатів, постраждалих внаслідок бойових дій в Україні.

У засіданні взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Опікунської ради, член РАУ Ганна Лазарчук, Секретар РАУ Ігор Колесников, член РАУ Барбара Калюжна, Голова молодіжного комітету NextGen Сергій Барбашин, Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Переважно заяви надійшли від адвокатів, які повністю або частково втратили житло та майно. У цій категорії матеріальну допомогу отримає адвокат з Одеси, решта поданих звернень від адвокатів з Маріуполя.

Трьом адвокатам, які отримали поранення під час бойових дій, будуть перераховані кошти на лікування.

Опікунська рада вирішила підтримати чотирьох колег похилого віку: двоє з них із Чернігівської області, інші – з Херсонщини та Вінниччини. Їм буде перераховано по два прожиткових мінімуми на ліки та речі першої необхідності.

Члени Опікунської ради надали матеріальну допомогу двом матерям-одиначкам. Одна з них була змушена тікати з Херсона і отримала поранення від обстрілу, інша евакуювалась з Маріуполя і виховує дитину з особливими потребами.

Нагадаємо, НААУ представила оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану. Документ узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу  для НААУ (pdf)

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування