Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 11 липня відбудуться наукові читання «Медичне право України: історичні аспекти, новітні тенденції та перспективи розвитку»

11 липня відбудуться наукові читання «Медичне право України: історичні аспекти, новітні тенденції та перспективи розвитку»

Анонси 13:15 Чт 30.06.22 468 Переглядів Версія для друку

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ спільно з кафедрою медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Львівським торговельно-економічним університетом і Науково-дослідним інститутом державного будівництва і місцевого самоврядування (Львівська лабораторія прав людини та громадянина), за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України» проводить наукові читання «Медичне право України: історичні аспекти, новітні тенденції та перспективи розвитку».

Захід присвячений пам’яті відомого вченого-правознавця, Заслуженого юриста України Гладуна Зіновія Степановича.

Дата та час проведення: 11 липня, 15:00-18:00.

Формат заходу: онлайн (Zoom).

Мета заходу: пригадати життєвий і творчий шлях Зіновія Гладуна, висвітлити історичні аспекти медичного права, розкрити спектр приватноправових і публічноправових відносин у сфері надання медичної допомоги.

До участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрин і практики, сферою професійного інтересу яких є медичне право, фармацевтичне право, біоетика, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням.

Реєстрація відкрита до 5 липня 18.00.

Після реєстрації Ви отримаєте посилання на Zoom заходу та детальну програму.

За результатами роботи заходу буде виданий електронний збірник статей. Статті до збірника необхідно подати на електронну адресу prlawlab@ukr.net не пізніше 1 липня.

З вимогами до статей можна ознайомитись за посиланням.

Контактні телефони: 0676707033 (Ірина Сенюта), 0677313035 (Христина Терешко).

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування