Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ підтримала проект закону № 7290 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України”

НААУ підтримала проект закону № 7290 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України”

Адвокатура
21:58 Ср 22.06.22 1480 Переглядів
Версія для друку

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України (реєстр. № 7290 від 15.04.2022 р.).

У ньому пропонується внесення змін до статей Кримінального кодексу України щодо забезпечення належного запобігання юридичній та фактичній безкарності за злочини передбачені проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Законопроектом планується доповнити ККУ новими складами правопорушень, які охоплюють всі різновиди воєнних злочинів, передбачених статтею 8 Римського статуту, Женевською конвенцією від 12 серпня 1949 року про захист жертв війни та Додатковими протоколами до них. Окрім цього, пропонується усунути колізію окремих статей Особливої частини ККУ.

На запит Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності члени Комітету з кримінального права та процесу Національної асоціації адвокатів України, опрацювавши та проаналізувавши  законопроект,  вважають його прийняття  нагальним для приведення положень Кримінального кодексу України у відповідність до норм міжнародного права та забезпечення кримінально-правового переслідування за міжнародні злочини (геноциду, злочин агресії, злочини проти людяності та воєнні злочини).

Національна асоціація адвокатів України загалом схвально оцінює запропоновані зміни та вважає їх такими, що заслуговують на підтримку.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл