Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - ЄС має виконати обіцянку щодо долучення України до європейської спільноти, - міністр Конституції Австрії

ЄС має виконати обіцянку щодо долучення України до європейської спільноти, - міністр Конституції Австрії

Адвокатура 9:47 Вт 14.06.22 739 Переглядів Версія для друку

Європейський Союз вже пообіцяв Україні європейську перспективу і тепер має виконати свою обіцянку під час розгляду заявки на надання країні статусу кандидата до ЄС.

Про це сказала Міністерка ЄС та Конституції Австрії Кароліна Едтштадлер, виступаючи на 50-ій конференції президентів адвокатських асоціацій Європи.

Вона зазначила, що верховенство права, демократія та права людини є наріжними каменями європейської співпраці, а також основою співпраці у безпеці. Адвокати боронять ці цінності постійно, але «особливо за часів кризи потрібні юристи, які гарантують верховенство закону та безпеку».

Звертаючись до голови Національної асоціації адвокатів України  (НААУ) Лідії Ізовітової, яка на конференції представляла українську адвокатуру, Кароліна Едтштадлер виказала солідарність та підтримку Україні. Вона також відзначила роль української адвокатури і її керівництва у прогресі, якого країна досягла на шляху євроінтеграції і досягнення стандартів ЄС.

Вона зазначила, що статус кандидата на вступ до ЄС є вкрай важливим для України. І представники Євросоюзу раніше неодноразово заявляли, що країна може отримати цей статус і про жодні додаткові умови не йшлося.

«Ми просто повинні виконати свої обіцянки», - наголосила міністерка.

Лідія Ізовітова подякувала учасникам конференції за підтримку і допомогу, яку вони надають Україні в ці важкі для країни часи, підкресливши справедливість тези, яку нещодавно озвучив Президент Володимир Зеленський: архітектура світової і європейської безпеки крихка і потребує оновлення.

НААУ активно співпрацює, як з національними асоціаціями адвокатів країн Європи, так і з міждержавними структурами, зокрема Радою адвокатських та правничих товариств Європи (CCBE), для надання правничої допомоги українцям, які виїхали з Батьківщини через вторгнення Росії.

Також представники української адвокатури вже не перший рік ведуть активний діалог зі своїми колегами з інших країн та європейськими структурами щодо усіх питань, пов’язаних з гармонізацією національного законодавства з законодавством ЄС і іншими напрямками інтеграції.

Зусилля української адвокатури також отримали визнання і від інших учасників конференції, яка пройшла у Відні 9-11 червня. У заході взяли участь, зокрема, міністр юстиції Австрії Альма Задіч, голова CCBE Джеймс Макгілл, голови національних асоціацій адвокатів. Також із відеозверненнями виступили федеральний президент Австрії Александер ван дер Беллен та Європейський комісар з питань юстиції Дід'є Рейндерс.

 

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування