Church Court Chambers оголосила про можливість оплачуваного стажування для молодих адвокатів у Лондоні
Зокрема, Програма стажування розпочнеться найближчим часом і триватиме 6 тижнів. Подати заявку на цю програму можна до 9 червня до НААУ на пошту h.udovenko@unba.org.ua. Знання англійської мови є обов’язковою вимогою.
НААУ здійснюватиме розгляд заявок та направить заявки трьох найкращих кандидатур до Church Court Chambers, яка прийматиме остаточне рішення щодо кандидатури майбутнього стажиста. Дві інші кандидатури будуть першими в черзі під час майбутніх програм стажування, організованих Church Court Chambers.
Програма передбачає шеститижневе оплачуване міні-стажування (250 GBP/тиждень) у Лондоні, яке включає роботу з адвокатами-баррістерами у Палаті, ведення записів під час судових засідань, надання допомоги під час пошуку необхідної інформації.
Church Court Chambers розглядатиме для участі у стажуванні кандидатури, рекомендовані НААУ. Кандидати мають відповідати таким вимогам:
- членство в НААУ;
- досвід здійснення адвокатської діяльності від 1 до 7 років;
- знання англійської мови;
- не підлягати призову на військову службу.
Для участі у відборі на програму стажування необхідно направити: резюме англійською мовою, супровідний лист англійською мовою, фотографію, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2022 роком.
Можливість забезпечення стажиста житлом ще знаходиться на етапі обговорення. Інформація про це буде надана пізніше.
Church Court Chambers - це провідна лондонська палата адвокатів, яка відома своєю професійною репутацією. До членів Палати належать 7 королівських радників та 48 молодших юристів, які мають значний досвід ведення гучних та складних судових справ.
Популярні новини
Навчання
Як адвокату не згоріти на роботі: психологиня поділилася порадами
Війна та пов'язані з нею виклики значно посилили психологічне навантаження на адвокатів. Вони щодня стикаються з людським горем, невизначеністю та стресом. Не дивно, що статистика свідчить про високий рівень емоційного вигорання захисників прав людини.
Законодавство
Хто визначатиме доброчесність голови АРМА і за якими критеріями?
Непрозорі вимоги, підходи та механізми відбору кандидатів на посади голови та працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів несуть у собі корупційні ризики.
Дискусія
Пріоритетне право на опіку: новий крок до захисту прав дітей і…
Запровадження механізмів завчасного визначення майбутніх опікунів забезпечить реалізацію прав та інтересів дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також повнолітніх осіб, які можуть втратити дієздатність внаслідок психічних розладів чи інших обставин.
Законодавство
Втручання у діяльність адвоката: 5 аргументів «за» деталізацію…
Національна асоціація адвокатів України висловила підтримку проекту Закону № 12320 від 16.12.2024 про внесення змін до КУпАП, КК та КПК щодо забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності».
Самоврядування
Сьогодні останній день сплати адвокатами внеску за 2025 рік
Згідно з п.2.5 Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 03.02.2017 №4, адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року. Порушення порядку та строків сплати внесків є невиконанням рішення органу адвокатського самоврядування та відповідно вважається дисциплінарним проступком.
Законодавство
Рішення прийматиме управитель, а відповідатиме - власник…
З прийняттям арештованих активів в управління до управителя не мають переходити зобов’язання власника активів, які пов’язані зі здійсненням ним права власності.
Дискусія
Звільнення, переведення, перевірки: що змінилось у трудовому праві
Воєнний стан, який триває у країні вже майже три роки, суттєво вплинув на організацію трудових відносин, які законодавцю довелося адаптувати до нових умов. Але практику застосування нових законів безумовно формують суди.
Законодавство
Поняття сталкінгу має бути юридично визначеним, - Комітет НААУ
Запровадження в Україні кримінальної відповідальності за незаконне переслідування (сталкінг) має на меті імплементацію відповідних положень Стамбульської конвенції. Втім, пропонована диспозиція нової статті Кримінального кодексу містить деякі юридичні вади.