Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Валентин Гвоздій та Сергій Барбашин взяли участь у міжнародній дискусії щодо загроз верховенству права у Східній та Центральній Європі

Валентин Гвоздій та Сергій Барбашин взяли участь у міжнародній дискусії щодо загроз верховенству права у Східній та Центральній Європі

Адвокатура 13:47 Чт 12.05.22 1513 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій та голова молодіжного комітету НААУ UNBA NextGen Сергій Барбашин взяли участь у міжнародному заході з верховенства права Rule of Law, Webathon. 

На панельній дискусії Attacks to the Rule of Law in Central and Eastern Europe представники НААУ розповіли про верховенство права в Україні під час воєнного стану - огляд кримінального процесу. Зокрема, звернули увагу на умови введення воєнного стану, роботу судів під час війни та питання територіальної підсудності, зміни до Кримінального кодексу України.  

Валентин Гвоздій акцентував увагу, що Національна асоціація адвокатів України активно слідкує за будь-якими змінами законодавства. Надає необхідні рекомендації, роз’яснення та заперечення до законопроектів з метою уникнення порушень прав людини чи обмежень процесуального представництва.   

Rule of Law, Webathon – другий щорічний захід, що був організований низкою міжнародних організацій, серед яких: AIJA Human Rights Committee, UIA, ABA International Law Section, Law Society of England & Wales and Inter-American Bar Association. 

Міжнародні колеги та партнери підтримують Національну асоціацію адвокатів України щодо недопустимого порушення прав людини та засуджують військову агресію Російської Федерації проти України. 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування