Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Опікунська рада надала матеріальну допомогу родинам двох загиблих адвокатів

Опікунська рада надала матеріальну допомогу родинам двох загиблих адвокатів

Адвокатура
17:18 Чт 14.04.22 2460 Переглядів
Версія для друку

14 квітня 2022 року на черговому засіданні Опікунська рада надала матеріальну допомогу одразу двом родинам загиблих на війні колег.

100 тис гривень було виділено рідним загиблого адвоката, тіло якого знайшли у м. Ірпінь лише після того, як російські війська залишили місто.

30 тис гривень отримає адвокат з Полтави, чоловік якої – підполковник Національної Гвардії України – загинув, захищаючи м. Харків. Він отримав кульове поранення, несумісне з життям.

Під час засідання члени Опікунської ради розглянули близько 20 заяв від адвокатів, які потребують матеріальної допомоги у зв’язку із нападом російських військ на Україну. Більшість звернень надійшло від колег, які частково або повністю втратили житло та майно у Маріуполі та на Київщині. Також кошти у розмірі двох прожиткових мінімумів було надано матері-одиначці на утримання дітей та людині похилого віку на необхідні ліки та продукти.

Загалом з початку березня 2022 року, коли була створена Опікунська рада, було розглянуто понад 250 заяв від адвокатів, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Як зазначила Голова Опікунської ради Ганна Лазарчук, кількість звернень від колег поступово зменшується.

Нагадаємо, Опікунська рада приймає рішення про надання допомоги за визначеними критеріями, розподіляючи допомогу у порядку першої, другої і третьої черги.

В першу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що загинули внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тяжкі тілесні ушкодження внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що повністю втратили житло внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022, яке слугувало місцем постійного проживання, у випадку неможливості подальшого проживання в ньому через значний ступінь руйнування та відсутність іншого придатного до проживання житла.
  • Самотнім адвокатам старше 70 років, які не мають змоги евакуюватись або евакуйовані, але не мають засобів до існування

В другу чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, чиє  житло частково зруйновано внаслідок воєнних дій на території України, починаючи з 24.02.2022, та потребує відновлення з можливістю подальшого проживання.
  • Адвокатам та (або) членам їх сімей, що отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості внаслідок воєнних дій на території України з 24.02.2022
  • Адвокатам, які є батьками-одинаками та не мають засобів до існування внаслідок початку воєнних дій на території України з 24.02.2022 та за відсутності доходу.

В третю чергу благодійна допомога надається:

  • Адвокатам та дітям адвокатів, які потребують постійного прийому життєво необхідних лікарських препаратів та не мають засобів для придбання таких препаратів.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл