Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У разі зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, платнику податку першочергово необхідно з’ясувати причину зупинки

У разі зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, платнику податку першочергово необхідно з’ясувати причину зупинки

Адвокатура 9:00 Вт 22.02.22 552 Переглядів Версія для друку
Про це зазначила член Ради Комітету з питань митного та податкового права адвокат Ірина Нараєвська під час вебінару на тему «Причини зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Особливості процедури розблокування».

За її словами, основними причинами зупинення реєстрації податкових накладних, по-перше, є відсутність товару чи послуги, зазначених у податковій накладній у таблиці даних платника податку як товару чи послуги, що на постійній основі постачається, та обсяг постачання товару чи послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування яку/який подано для реєстрації в ЄРПН, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання (крім обсягу придбання товарів чи послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою), збільшеним у 1,5 раза, та обсягом постачання відповідного товару чи послуги, і переважання в такому залишку (більше 50 відсотків) ризикових груп товарів чи продукції, визначених ДПС. По-друге, перебування суб’єкта господарювання в переліку платників податку, що відповідають критеріям ризиковості, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11 грудня 2019 року № 1165.

Крім того, адвокатка розповіла про алгоритми дій платника податку у разі зупинення ПН/РК з причин ризиковості платника та ризиковості операцій, ознайомила слухачів з інформацією щодо необхідного та достатнього пакета документів, який потрібно подати при підготовці пояснення для розблокування.

Ірина Нараєвська також висвітлила правила адміністративного та судового оскарження зупинки реєстрації і поділилася практичними нюансами та типовими помилками, які допускаються в процесі розблокування ПН/РК в ЄРПН.

Відеозапис вебінару за посиланням

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування