Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет НААУ з незалежності правосуддя очолив Олексій Маловацький

Комітет НААУ з незалежності правосуддя очолив Олексій Маловацький

Адвокатура
15:06 Чт 10.02.22 2992 Переглядів
Версія для друку

При НААУ створено новий дорадчий колегіальний орган – Комітет з питань незалежності правосуддя та судової влади.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова призначила очільником нового комітету екс-заступника голови Вищої ради правосуддя Олексія Маловацького. Його заступником на новій посаді став екс-член ВРП Павло Гречківський.

На комітет, відповідно до розпорядження, покладено завдання здійснювати аналітику поточного стану судочинства та судоустрою; узагальнення правозастосовчої практики у сфері судочинства, судоустрою та незалежності судової влади. Комітет може проводити тематичні публічні заходи, розробляти навчальні програми для підвищення кваліфікації адвокатів щодо практичних аспектів роботи органів судового врядування та самоврядування. Комітет уповноважений представляти свої напрацювання у комунікації з органами влади та суб’єктами законодавчої ініціативи.

Пріоритети роботи під час зустрічі обговорили Лідія Ізовітова та Олексій Маловацький, зосередившись на поточній проблематиці судової реформи, реалізації прав громадян на судовий захист тощо.

“Кожному має бути забезпечена можливість здійснення правосуддя як одного з основних принципів демократичної та правової держави. Правосуддя можливе лише у разі існування ефективних і спроможних судів, у яких судді  відчувають себе незалежними та захищеними. Ефективна реалізація права на судовий захист залежить від багатьох чинників системи судоустрою та судочинства. Фактор судової незалежності створює передумови для впевненості у можливості отримати справедливе та рівноправне ставлення з боку закону”,  – прокоментував Олексій Маловацький.

Детальна інформація про Комітет розміщена у підрозділі сайту НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл