Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Координатором програми Ради Європи HELP став Савва Кузьменко

Координатором програми Ради Європи HELP став Савва Кузьменко

Адвокатура 15:40 Чт 30.12.21 3389 Переглядів Версія для друку

Координатором програми Ради Європи HELP від України став директор Вищої школи адвокатури НААУ Савва Кузьменко.

«Робота координатора буде спрямована на зміцнення можливостей застосування адвокатами ЄКПЛ у своїй повсякденній роботі. Адвокатська спільнота може розраховувати на надання високоякісних і індивідуалізованих інструментів навчання», - ідеться у листі Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, скерованому до голови Офісу Ради Європи в Україні Стена Ньорлова.

Попереднім координатором програми була Олена Сибільова, яка очолює в НААУ Комітет з підвищення професійної кваліфікації.

Програма Ради Європи HELP (Human Rights Education for Legal Professionals = Навчання у сфері прав людини для представників юридичних професій) – освітня програма, що впроваджується в рамках Ради Європи з 2006 року.

Основною метою програми HELP є сприяння державам-членам у застосуванні ЄКПЛ на національному рівні. Її діяльність спрямована на зміцнення можливостей суддів, адвокатів і прокурорів усіх 47 держав-членів застосовувати ЄКПЛ у своїй повсякденній роботі. Методики і матеріали HELP систематично використовуються в усіх заходах, що проводяться РЄ в країнах-членах і спрямовані на зміцнення ролі ЄКПЛ, включаючи заходи в рамках спільних програмах ЄС та РЄ.

Необхідність програми HELP пов’язана з тим, що ЄСПЛ, отримуючи постійно зростаючу кількість скарг, намагається зменшити цей тиск шляхом навчання представників правової сфери ефективно і правильно застосовувати ЄКПЛ у своїй практиці.

Мережа HELP складається з представників національних установ підвищення кваліфікації суддів і прокурорів та адвокатських об’єднань з 47 країн-членів РЄ.

Сайт програми HELP є відкритим та доступним для всіх зацікавлених користувачів. Він пропонує безкоштовне самостійне вивчення та дистанційне навчання стандартам ЄКПЛ. Навчальна платформа HELP передбачає дистанційні курси та курси для самостійного проходження.

Усі навчальні ресурси програми HELP розробляються міжнародними експертами, а потім адаптуються з урахуванням національних правових систем. Тому вони задовольняють особливі потреби юристів у навчанні і гнучкі в застосуванні.

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування