Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ визнала відсутність повноважень КДКА Києва і члена РАУ

РАУ визнала відсутність повноважень КДКА Києва і члена РАУ

Регіональне адвокатське самоврядування 16:38 Ср 15.12.21 7117 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України ухвалила низку рішень за підсумками звіту робочої групи із дослідження результатів проведення конференцій адвокатів регіонів у 2021 році.

Заслухавши інформацію голови робочої групи Олексія Кухаря та інших членів групи, а також членів Ради адвокатів м. Києва, головуючого, секретаря конференції, голову лічильної комісії, РАУ підтримала позицію робочої групи про те, що низка кадрових рішень конференції не має юридичних наслідків.

Зокрема, адвокат Сергій Лапутько не набув повноважень члена РАмК оскільки не набрав більшості голосів делегатів конференції у відповідності до закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», порядку та регламенту конференції.

З цієї ж причини адвокати Олена Карнаух-Голодняк, Сергій Комлєв, Діана Назаренко, Артур Шаблієнко не набули повноважень членів кваліфікаційної палати КДКА м. Києва. Адвокати Олександр Вольвак, Наталія Вознюк, Олександр Бойченко, Андрій Пархета, Руслан Савченко, Олександр Усович, Олександр Дрюк та Вадим Риков не набули повноважень членів дисциплінарної палати КДКА м. Києва. В результаті, конференція адвокатів м. Києва не обрала мінімально необхідні дві третини складу обох палат, аби КДКА вважалася повноважною (ст 50 закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»). РАУ постановила передати всі наявні заяви про допуск до кваліфікаційних іспитів та дисциплінарні скарги до ВКДКА для подальшого розподілу між КДКА регіонів.

З аналогічної причини недотримання закону, порядку і регламенту конференції РАУ визнала неповноважним членом РАУ від м. Києва Ігоря Черезова, який отримав 110 голосів із 237 делегатів конференції.  

РАУ також рекомендувала Ревізійній комісії адвокатури м. Києва провести перевірку фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів і КДКА столиці у попередній період.

Робоча група РАУ продовжить роботу, зосередившись, зокрема, на питання повноважності конференції адвокатів м. Києва, роботі лічильної і мандатної комісії тощо.

 

 

 

 

 

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування