Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова НААУ звернулася до РАР та ВКДКА для оцінки етичності призначеного на 14 грудня рейтингу адвокатів

Голова НААУ звернулася до РАР та ВКДКА для оцінки етичності призначеного на 14 грудня рейтингу адвокатів

Регіональне адвокатське самоврядування 19:40 Пн 29.11.21 8710 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ Лідія Ізовітова направила звернення до рад адвокатів регіонів з метою отримати оцінки призначеному на 14 грудня рейтингу серед адвокатів, який анонсований у мережі Фейсбук та на спеціальному сайті.

Також Лідія Ізовітова направила інформаційний лист до ВКДКА.

Як відомо, Фейсбук користувач «Академія Дениса Овчарова» створив подію LEGAL PARTY «Най-най-най головніший юридичний рейтинг», яка заявлена як рейтинг для адвокатів та юристів України з переліком номінацій. Додатково у однойменній закритій Фесбук групі та на спеціально створеному сайті опублікована інформація про проведення 14 грудня 2021 року церемонії нагородження номінантів до Дня адвокатури.

Серед номінацій рейтингу - «Сучка адвокатська», «Кращий по е-баллам», «Я твою раду качав», «Ствол адвокатури» та інші. При цьому до організації та участі в рейтингу публічно залучилися  керівники та члени рад адвокатів регіонів, кваліфікаційно-дисциплінарних палат, члени вищих органів адвокатського самоврядування.

Розділом VІІІ Правил адвокатської етики врегульовано питання щодо дотримання норм адвокатської етики при використанні мережі Інтернет.

Приписами статті 57 Правил визначено, що участь адвоката у соціальних мережах, включаючи Facebook та Instagram, Інтернет-форумах та застосування ним інших форм спілкування в мережі Інтернет є допустимими, проте адвокат може розміщувати, коментувати лише ту інформацію, використання якої не завдає шкоди авторитету адвокатів та адвокатурі в цілому.

Лист до РАР з проханням надати оцінки цьому заходу, в тому числі на предмет дотримання Правил адвокатської етики, скерований  на підставі ст.ст. 45, 55, 56 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування