Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Сильна команда і політична незаангажованість стали запорукою успішного розвитку НААУ, - Валентин Гвоздій

Сильна команда і політична незаангажованість стали запорукою успішного розвитку НААУ, - Валентин Гвоздій

Адвокатура 14:42 Чт 25.11.21 933 Переглядів Версія для друку

Успішний розвиток Національної асоціації адвокатів України є результатом ефективної командної і невтручання в політичні процеси.

Про це сказав заступник голови НААУ Валентин Гвоздій під час конференції «ЄС та Східне партнерство» в Гаазі (Нідерланди), організованої фондом LINKS Europe у співпраці з міським управлінням Гааги та за підтримки The Hague Humanity Hub.

«Пані Лідія Ізовітова, як голова НААУ, змогла створити команду, до якої входять усі покоління. Це – запорука нашого успіху – залучення всіх поколінь. Ми можемо бути сильними, лише коли працюємо, як команда», - наголосив він.

Валентин Гвоздій підкреслив, що головна роль адвокатів – це захист громадян України, клієнтів, і бізнес. А з урахуванням того, що опонентами адвокатів часто виступають державні органи – адвокатура не може собі дозволити якимось чином втручатися в політичні процеси, щоб не створювати вразливостей.

«Ми – не політична інституція, ми завжди поза політичними процесами, тому що це – гарантія нашої незалежності», - наголосив він.

На його переконання, за 9 років роботи і абсорбування міжнародного досвіду, Національна асоціація адвокатів України продемонструвала, що в Україні можуть бути створені потужні інституції в системі правосуддя, які сприятимуть утвердженню верховенства права.

«Я вважаю, що верховенство право в Україні на правильному шляху. І поточна ситуація не така вже погана, як хтось може подумати. Звичайно, нам є ще над чим працювати. Ми спілкуємося з партнерами з усіх країн Східного партнерства та інших сусідніх країн і я можу Вас запевнити – в Україні ситуація в цьому напрямі зовсім непогана», - підкреслив заступник голови НААУ.

У подкасті для LINKS Europe Валентин Гвоздій додав, що наразі НААУ вже має напрацювання, якими може поділитися з європейськими колегами, як з точки зору досвіду інституційного розвитку, так і з точки зору практичних рішень для адвокатів.

«Ми були створені з нуля, нашій організації лише 9 років і ми маємо можливість робити все дуже сучасним шляхом. В той час як наші європейські колеги в певному сенсі зв’язані своїми традиціями. Вони не можуть змінити багато процесів, наприклад, постійне навчання адвокатів. Ми ж свою чергу розробили сучасну платформу і вже все робимо онлайн і ділимося своїм досвідом в цьому напрямі з європейськими колегами», - розповів він.

Він наголосив, що в подальшому НААУ хотіла б все більше залучатися в роботу міжнародних організацій адвокатів, зокрема, ССВЕ і мати більше прав в організації, включаючи право голосу.

«CCBE представляє юридичну професію у Раді Європи. Україна є членом Ради Європи. І це дуже дивно, коли ми, як представники європейської юридичної професії не можемо голосувати в цій організації», - зазначив заступник голови НААУ.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування