"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
У НААУ інспектори РБО поділяться досвідом досудового врегулювання податкових спорів

Після нетривалого затишшя у період карантинних заходів податкові перевірки повертають собі статус однієї з головних турбот українського бізнесу. За перше півріччя 2021 року Рада бізнес-омбудсмена одержала 94 скарги бізнесу на незаконні донарахування за результатами перевірок – майже на 20% більше, ніж у другому півріччі минулого року. Отже, час поговорити про те, які тренди наразі спостерігаються у контрольно-перевірочній роботі і як інституція бізнес-омбудсмена може стати у пригоді підприємствам, які зіткнулись з неправомірними діями або необґрунтованими висновками перевіряючих. Саме тому Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету податкового та митного права НААУ організовує вебінар на тему: «Практика РБО: податкові перевірки».
Спікери:
Яків Воронін - Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ;
Володимир Забудський та Юліана Ревюк – інспектори Ради бізнес-омбудсмена.
Питання для обговорення:
- Рада бізнес-омбудсмена та її роль у досудовому врегулюванні податкових спорів;
- процедура призначення та проведення податкових перевірок: які спірні питання виникають;
- контрольно-перевірочна робота: які питання у фокусі уваги, поширені підстави для до нарахувань;
- адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень: про що важливо пам’ятати.
Дата та час проведення: 16 вересня 2021 року, 14:00-15:00.
Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України.
Захід не передбачає обов'язкової реєстрації.
Онлайн-трансляція з можливістю коментування та поставлення запитань, буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/
Контактна особа: Бутич Світлана, e-mail: s.butych@mail.unba.org.ua
Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Cудова практика
Судову практику у сфері містобудування за 2025 рік виклали у…
Останні ключові позиції Верховного Суду щодо ДАБК, будівельного паспорту, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, дозволу на виконання будівельних робіт, прийняття в експлуатацію обʼєктів будівництва та самочинного будівництва проаналізували у НААУ.

Cудова практика
Чи порушує мобілізація адвоката право людини на захист, - висновок…
Положеннями ст. 335 КПК передбачено зупинення судового провадження лише у випадках, коли для проходження військової служби під час мобілізації був призваний обвинувачений. Однак це положення не поширюється на мобілізацію захисника.

Дискусія
Пошук моделі виборів для повоєнної України: висновки круглого столу
Реформування виборчої системи України є надзвичайно актуальним у контексті майбутніх поствоєнних виборів. Зокрема, реалізації виборчого права має сприяти вдосконалення системи голосування. Але сьогодні Україна стикається з численними викликами.

Cудова практика
Негаторний позов: про що свідчить судова практика ВС
Поки особа є власником майна, вона не може бути обмежена у праві звернутися до суду з негаторним позовом, який може бути пред'явлений упродовж всього часу тривання правопорушення.

Дискусія
Погони не личать мантії: моделі відновлення військових судів…
У Комітеті ВР з питань правової політики провели робочу нараду з обговорення проектів законів, які передбачають створення та функціонування в Україні на постійній основі військових судів. Інститут адвокатури представив свої застереження щодо такої ініціативи.

Навчання
У Івано-Франківську адвокатів навчали мистецтву красномовства
Риторика відіграє надзвичайно важливу роль у професійній діяльності адвоката. Вміння чітко, переконливо та ефективно доносити свою позицію є ключем до успіху в суді, під час переговорів та у спілкуванні з клієнтами.

Законодавство
Уточнення щодо впливу боргів за аліментами на поділ майна є зайвим, -…
Ухилення від виконання прямих батьківських обов’язків з утримання дитини, а саме наявність заборгованості за аліментами, є підставою для відступлення від засад рівності часток подружжя відповідно до Сімейного кодексу.

Дискусія
Бойовий імунітет: хто і як має оцінювати рішення командира?
Захист військових, які діють в умовах крайньої небезпеки та стресу, потребує чіткого правового регулювання. Особливого значення в умовах повномасштабної збройної агресії набуває питання притягнення захисників до кримінальної відповідальності за прийняті бойові рішення.