Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Актуальна позиція НААУ щодо законопроекту 5068 перебуває в стадії підготовки - заява прес-служби

Актуальна позиція НААУ щодо законопроекту 5068 перебуває в стадії підготовки - заява прес-служби

Інфо для ЗМІ
15:22 Чт 29.07.21 2269 Переглядів
Версія для друку

29 липня 2021 року на сайті Вищої ради правосуддя опубліковано публікацію під заголовком «Національна асоціація адвокатів України попереджає про загрозу блокування роботи ВРП». Публікація містить посилання на лист НААУ від 1.04. 2021 стосовно законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя (реєстраційний номер №5068). Цей лист був скерований до Комітету Верховної Ради з питань правової політики, а також направлений до відома на адресу ВРП.

Звертаємо увагу, що наразі законопроект №5068 прийнято Верховною Радою та направлено на підпис Президентові України. В ході розгляду цього законопроекту у парламенті до його тексту були запропоновані кількасот поправок; в результаті голосування були внесені численні поправки, які уточнювали та змінювали його положення.

Відтак, остаточний варіант законопроекту, направленого на підпис Главі держави, не був предметом аналізу Національної асоціації адвокатів України. Наразі НААУ аналізує нові положення і готує експертний висновок до цього документу, який відображатиме позицію адвокатури України.

Оприлюднення листа НААУ від 1.04. 2021 року для висвітлення думки НААУ щодо законопроекту №5068 на сьогоднішній день не є актуальним.

Департамент комунікацій НААУ

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл