"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Особи з інвалідністю мають бути захищені, а найкращий захист – це знати свої права

Відсутність дискримінації осіб з інвалідністю є показником високої правової культури і побудови розвиненої правової держави, цього й прагне наше суспільство. Важливим у взаємовідносинах є те, щоб особи з інвалідністю не зазнавали дискримінації. Люди з інвалідністю мають бути захищені, а найкращий захист – це знати свої права!
Саме тому 27 липня 2021 року НААУ за ініціативою Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю спільно з Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисною спілкою інвалідів» та за підтримки Київської міської державної адміністрації проведе семінар «ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА», який проходитиме в Готелі «КИЇВ», Кришталевій залі (м. Київ, вул. Грушевського, 26/1) з 10:00 по 16:00, а також через онлайн-платформу ZOOM.
Під час семінару поговоримо про:
- трудові права та гарантії осіб з інвалідністю;
- інвалідність та порядок її встановлення;
- захист від дискримінації у сфері страхування;
- індивідуальну програму реабілітації осіб з інвалідністю;
- захист від домашнього насильства: правові та психологічні аспекти;
- пільговий проїзд для осіб з інвалідністю, тощо.
Дата та час проведення: 27 липня 2021 року, 10:00 –16.00.
Місце проведення: Готель «КИЇВ», Кришталевий зал (м. Київ, вул. Грушевського, 26/1), а також через онлайн-платформу ZOOM.
У режимі онлайн до заходу можна буде долучитися за посиланням.
До того ж буде онлайн-трансляція на сторінці НААУ у Facebook.
Контактна особа: Богдан Чиж, тел.: +(380) 50 356 74 60.
З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Cудова практика
Судову практику у сфері містобудування за 2025 рік виклали у…
Останні ключові позиції Верховного Суду щодо ДАБК, будівельного паспорту, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, дозволу на виконання будівельних робіт, прийняття в експлуатацію обʼєктів будівництва та самочинного будівництва проаналізували у НААУ.

Cудова практика
Чи порушує мобілізація адвоката право людини на захист, - висновок…
Положеннями ст. 335 КПК передбачено зупинення судового провадження лише у випадках, коли для проходження військової служби під час мобілізації був призваний обвинувачений. Однак це положення не поширюється на мобілізацію захисника.

Дискусія
Пошук моделі виборів для повоєнної України: висновки круглого столу
Реформування виборчої системи України є надзвичайно актуальним у контексті майбутніх поствоєнних виборів. Зокрема, реалізації виборчого права має сприяти вдосконалення системи голосування. Але сьогодні Україна стикається з численними викликами.

Cудова практика
Негаторний позов: про що свідчить судова практика ВС
Поки особа є власником майна, вона не може бути обмежена у праві звернутися до суду з негаторним позовом, який може бути пред'явлений упродовж всього часу тривання правопорушення.

Дискусія
Погони не личать мантії: моделі відновлення військових судів…
У Комітеті ВР з питань правової політики провели робочу нараду з обговорення проектів законів, які передбачають створення та функціонування в Україні на постійній основі військових судів. Інститут адвокатури представив свої застереження щодо такої ініціативи.

Навчання
У Івано-Франківську адвокатів навчали мистецтву красномовства
Риторика відіграє надзвичайно важливу роль у професійній діяльності адвоката. Вміння чітко, переконливо та ефективно доносити свою позицію є ключем до успіху в суді, під час переговорів та у спілкуванні з клієнтами.

Законодавство
Уточнення щодо впливу боргів за аліментами на поділ майна є зайвим, -…
Ухилення від виконання прямих батьківських обов’язків з утримання дитини, а саме наявність заборгованості за аліментами, є підставою для відступлення від засад рівності часток подружжя відповідно до Сімейного кодексу.

Дискусія
Бойовий імунітет: хто і як має оцінювати рішення командира?
Захист військових, які діють в умовах крайньої небезпеки та стресу, потребує чіткого правового регулювання. Особливого значення в умовах повномасштабної збройної агресії набуває питання притягнення захисників до кримінальної відповідальності за прийняті бойові рішення.