Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ працює як відкрита інституція і щорічно звітує про діяльність адвокатури – Лідія Ізовітова

НААУ працює як відкрита інституція і щорічно звітує про діяльність адвокатури – Лідія Ізовітова

Адвокатура 16:01 Ср 07.07.21 986 Переглядів Версія для друку

НААУ проводить Публічні слухання звіту НААУ за 2020 рік та стратегії розвитку НААУ на 2021-2025 роки.

Трансляцію заходу можна переглянути в Youtube-каналі НААУ.

Відкриваючи захід, на який запрошені народні депутати, члени Вищої ради правосуддя, керівництво Державної судової адміністрації, Ради суддів, партнери НААУ у громадському та корпоративному секторі, Голова НААУ Лідія Ізовітова наголосила на тому, що НААУ працює як відкрита організація.

«Сьогодні ми вперше проводимо презентаційний захід, спеціально присвячений підсумкам діяльності Національної асоціації адвокатів за рік, а також обговоренню Стратегії розвитку адвокатури на найближчий п’ятирічний період. Національна асоціація адвокатів України – єдина професійна самоврядна організація адвокатури – розбудована як прозора інституція. Ми відкриті до кожного адвоката, до всього українського суспільства, до взаємодії з нашими іноземними колегами та міжнародними інституціями.

За роки існування НААУ ви мали можливість пересвідчитися, що рішення органів адвокатського самоврядування, інформація про ключові напрямки діяльності, позиційні заяви НААУ, звернення НААУ і РАУ, наші ініціативи змін до законодавства, подані як від вищих органів адвокатського самоврядування, так і від комітетів – є публічними і оперативно поширюються через наш офіційний сайт, соціальні мережі та засоби масової інформації», - сказала Лідія Ізовітова. 

За її словами, НААУ відкрита не лише інформаційно, але і інституційно. «Власне, як інституція, ми розвиваємося, створюючи дорадчі органи при НААУ – зокрема, комітети, і такі важливі проекти, як Вища школа адвокатури та Центр досліджень адвокатури і права. Ми розвиваємо професійний діалог з органами суддівського врядування, Верховною Радою та її комітетами, з міжнародними організаціями та асоціаціями адвокатів інших країн. Більше того, ми відкрито ділимося досвідом розбудови самоврядності і з представниками інших юридичних професій, які тільки починають цей шлях; і з адвокатурами інших країн, особливо пострадянського регіону», - переконана Голова НААУ.

За її оцінкою, в 2020 році цей діалог був особливо активним. Незважаючи на пандемію, у режимі онлайн регулярно відбувалися дискусії, під час яких обговорювалися питання судової реформи, впровадження електронного правосуддя, умови роботи адвокатів під час карантинних обмежень та реальних ризиків для здоров’я.

"2020 рік також став останнім роком впровадження Стратегії НААУ, яка діяла з 2016 року. «Нині ми вийшли на новий етап стратегічного планування, і ухвалили новий документ, який визначає пріоритети розвитку адвокатури до 2023 року. Ми будемо раді почути зворотній зв'язок, ідеї і пропозиції від наших колег, від учасників сьогоднішнього заходу – тим більше, щойно прийнято президентський указ про Стратегію вдосконалення розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства, де є розділ, присвячений саме адвокатурі. План втілення цієї стратегії ми маємо напрацювати спільно і знайти у професійному колі консенсус з приводу тих рецептів, тих кроків, які будуть змінювати адвокатуру, робити її більше незалежною, професійною та захищеною від будь-яких втручань та зовнішніх впливів», - закликала Голова НААУ. 

Відкриваючи презентацію звіту, Лідія Ізовітова коротко охарактеризувала його як структурований документ з найбільш повною аналітикою про роботу адвокатського самоврядування в Україні.

Традиційно, такий звіт включає дані про рішення та діяльність національних та регіональних органів; фінансову звітність, статистичні дані, аналіз динаміки ЄРАУ. Водночас, кожного року звіт має особливу тематичну спрямованість, яку визначають ключові події і досягнення, пріоритети діяльності адвокатури у конкретному році.

Під час публічних слухань звіт був презентований за інституційним принципом – кожен керівник вищого органу адвокатського самоврядування представив результати роботи за минулий рік та ключові досягнення.

Із звітом НААУ за 2020 рік можна ознайомитися тут

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування