Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ представники РБО поділилися власним досвідом щодо розгляду «класичних» скарг у сфері трудових відносин

У НААУ представники РБО поділилися власним досвідом щодо розгляду «класичних» скарг у сфері трудових відносин

Адвокатура 11:26 Чт 27.05.21 1094 Переглядів Версія для друку

25 травня в НААУ за ініціативою Комітету з трудового права спільно з Радою бізнес-омбудсмена відбулась зустріч-обговорення на тему: «Скарги бізнесу з трудових питань: досвід Ради бізнес-омбудсмена».

Модераторами заходу виступили адвокат, член Комітету з трудового рава НААУ Дмитро Навроцький та директор з комунікацій РБО Ірина Станіславська. У якості доповідачів участь узяли: Олена Чорна та Юлія Михайлюк – інспектори Ради бізнес-омбудсмена.

Під час дискусії інспекторки РБО проаналізували динаміку скарг із трудових питань, які надходили до Ради останнім часом. Зокрема це були скарги на дії або бездіяльність Держпраці, її територіальних органів, Міністерства соціальної політики. Серед іншого, заявники зверталися щодо:

• Оскарження приписів в адміністративному порядку;

• Проблем із дозвільними документами;

• Неналежного розгляду скарг;

• Проблемних питань в організації навчання та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці;

• Ненадання консультацій, що належать до сфери компетенції Держпраці.

Олена Чорна та Юлія Михайлюк окремо зупинилися на трудових питаннях в контексті податкових перевірок, віднесення компаній до ризикових, врахування таблиць даних.

Крім того, інспекторки озвучили правила подачі скарг до РБО та критерії прийнятності на прикладах та закликали адвокатів, що представляють бізнес, звертатися з аналогічними проблемами до РБО.

Наостанок обговорення учасники дали відповіді на питання слухачів, а також підвели підсумки обговорення та дійшли висновків, що РБО є дієвим досудовим інститутом захисту прав бізнесу, яким потрібно користуватися одночасно із процедурою адміністративного оскарження неправомірних дій органів державної влади у трудових правовідносинах.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування