"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Центр досліджень адвокатури і права та Західноукраїнський університет підписали меморандум про співпрацю


Керівник Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України Ірина Василик та ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий підписали меморандум про співпрацю. Важлива і небуденна подія відбулася у Збаразькому замку під час урочистостей з нагоди випуску магістрів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.
Ірина Василик та Андрій Крисоватий у рамках дії документу домовились про створення та реалізацію освітніх програм, організацію проходження практики студентів ЗУНУ у структурних підрозділах НААУ та у Раді адвокатів Тернопільської області, проведення спільних наукових досліджень, конференцій, круглих столів, інтелектуальних турнірів, підготовку колективних наукових монографій, науково-практичних робіт, збірників наукових статей, документів, альманахів.
Переконані, що підписаний меморандум буде запорукою плідної співпраці між Національною асоціацією адвокатів України та Західноукраїнським національним університетом.
Проректор Вищої школи адвокатури, керівник Центру досліджень адвокатури і права Ірина Василик також взяла участь у церемонії вручення дипломів про вищу освіту випускникам магістратури юридичного факультету Західноукраїнського національного університету. Урочистості відбулися у Збаразькому замку. На церемонії Ірина Василик звернулася до присутніх із вітальним словом, у якому побажала випускникам світлого майбутнього, стати не тільки фахівцями своєї справи, а й патріотами власної держави, від яких залежатиме майбутнє України як правової держави. Пані Ірина звернула увагу на те, що в історичній ретроспективі адвокатура дала Україні 3 президенти - Євгена Петрушевича, Андрія Лівицького та Степана Витвицького, які проголошували незалежність України і зберегли державні атрибути, адвокатами були 3 прем'єри, майже 10 міністрів та висловила сподівання, що серед магістрів-юристів присутні майбутні державники, які розвиватимуть країну.
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.