Центр досліджень адвокатури і права та Західноукраїнський університет підписали меморандум про співпрацю | НААУ

Центр досліджень адвокатури і права та Західноукраїнський університет підписали меморандум про співпрацю

Різне
13:25 Чт 20.05.21 1340 Переглядів
Версія для друку

Керівник Центру досліджень адвокатури і права Національної асоціації адвокатів України Ірина Василик та ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий підписали меморандум про співпрацю. Важлива і небуденна подія відбулася у Збаразькому замку під час урочистостей з нагоди випуску магістрів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету.

Ірина Василик  та Андрій Крисоватий у рамках дії документу домовились про створення та реалізацію освітніх програм, організацію проходження практики студентів ЗУНУ у структурних підрозділах НААУ та у Раді адвокатів Тернопільської області, проведення спільних наукових досліджень, конференцій, круглих столів, інтелектуальних турнірів, підготовку колективних наукових монографій, науково-практичних робіт, збірників наукових статей, документів, альманахів.

Переконані, що підписаний меморандум буде запорукою плідної співпраці між Національною асоціацією адвокатів України та Західноукраїнським національним університетом.

Проректор Вищої школи адвокатури, керівник Центру досліджень адвокатури і права Ірина Василик також взяла участь у церемонії вручення дипломів про вищу освіту випускникам магістратури юридичного факультету Західноукраїнського національного університету. Урочистості відбулися у Збаразькому замку. На церемонії Ірина Василик звернулася до присутніх із вітальним словом, у якому побажала випускникам світлого майбутнього, стати не тільки фахівцями своєї справи, а й патріотами власної держави, від яких залежатиме майбутнє України як правової держави. Пані Ірина звернула увагу на те, що в історичній ретроспективі адвокатура дала Україні 3 президенти - Євгена Петрушевича, Андрія Лівицького та Степана Витвицького, які проголошували незалежність України і зберегли державні атрибути, адвокатами були 3 прем'єри, майже 10 міністрів та висловила сподівання, що серед магістрів-юристів присутні майбутні державники, які розвиватимуть країну.

Популярні новини

Анонс

Особливості трудового права ЄС розкриють українським адвокатам

8 березня 2024 року у НААУ відбудеться круглий стіл на тему «Трудове право ЄС: що потрібно знати українським адвокатам?».

15:57 Пт 01.03.24 2779

Законодавство

Адвокатів пропонують забронювати, – правки до проекту №10449

Народні депутати у поданих ними правках до проекту Закону про посилення мобілізації пропонують передбачити бронювання адвокатів. Мета – упередити зриви судових засідань.

11:19 Пт 01.03.24 4195

За кордоном

7 кроків до професії юриста у США (вебінар)

На відміну від нашої країни, юрист у Сполучених Штатах Америки – це адвокат, який отримав кваліфікацію для юридичної практики та надає консультації або здійснює представництво у судових справах.

10:21 Пт 01.03.24 3208

Анонс

Стартував конкурс з відбору адвокатів БПД у 17-ти регіонах України

Сьогодні, 1 березня, розпочався конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правничої допомоги в сімнадяти регіонах України.

9:12 Пт 01.03.24 4366

Гарантії діяльності

Збої Електронного суду порушують конституційні гарантії, - НААУ

Останніми днями до Національної асоціації адвокатів України надходять численні повідомлення адвокатів про технічні збої в роботі підсистеми «Електронний суд». Зокрема, скарги стосуються неможливості авторизуватись в електронному кабінеті, що обмежує адвокатів у реалізації процесуальних прав, зокрема, подавати документи, брати участь у судових засіданнях в режимі відокоференції.

16:28 Чт 29.02.24 5364

Законодавство

Поняття колабораційної діяльності варто звузити, - думка

Основним критерієм злочинності діяння колабораціонізму має бути добровільність згоди на співпрацю з агресором. І, аби забезпечити справедливе правосуддя для людей з ТОТ, окрім примусу, законодавець має запровадити заходи заохочення.

15:12 Чт 29.02.24 4410

Самоврядування

Комітети НААУ звітують про роботу у 2023 році

З метою забезпечення реалізації функцій, покладених на Національну асоціацію адвокатів України профільним законом, при НААУ створюються і діють дорадчі органи – комітети. Чим вони займалися протягом 2023 року?

12:26 Чт 29.02.24 4888

Cудова практика

Фіксований гонорар: час робіт має значення при відшкодуванні витрат…

За порядком обчислення погодинна оплата послуг адвоката відрізняється від фіксованого розміру гонорару, де не враховуються фактичні витрати часу. Однак в обох випадках вони беруться до уваги при вирішенні питання відшкодування витрат на правничу допомогу.

11:13 Чт 29.02.24 4230

Вестник:№1-2 січень-лютий 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл