Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Представники НААУ взяли участь у заході з підвищення кваліфікації для працівників ДВБ НПУ в Національній академії внутрішніх справ

Представники НААУ взяли участь у заході з підвищення кваліфікації для працівників ДВБ НПУ в Національній академії внутрішніх справ

Адвокатура 15:46 Пт 07.05.21 883 Переглядів Версія для друку

Члени Комітету з кримінального права та процесу НААУ Михайло Гончаров й Олександр Мірошник спільно з викладачами Національної академії внутрішніх справ провели навчально-практичний тренінг із підвищення кваліфікації для працівників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Під час заходу доповідачі розповіли присутнім про основні проблеми, які існують на практиці при оформленні протоколів про скоєння адміністративних правопорушень, проаналізували ситуацію з дотриманням прав особи, яку притягають до адміністративної відповідальності, а також обговорили актуальну судову практику з означеного питання.

Окрему увагу представники НААУ сфокусували на процесуальному статусі викривача, його правах та юридичній відповідальності, зокрема й за неправдиве повідомлення про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

Так, Михайло Гончаров зазначив: «Як засвідчив аналіз судової практики, до цього часу допускаються певні недоліки при складанні протоколів про скоєння адміністративного правопорушення. І реакція судів може бути абсолютно різною: від повернення протоколу та доданих матеріалів на доопрацювання, до закриття провадження у справі. До того ж, зафіксовано й непоодинокі випадки недотримання прав особи, яку притягають до адміністративної відповідальності».

Олександр Мірошник із цього приводу зауважив таке: «На жаль, в опрацюванні інформації щодо можливого вчинення корупційного правопорушення або такого, що пов’язане з корупцією, недостатньо вивчають особи викривачів, а також достовірність відомостей, якими вони володіють».

Наприкінці тренінгу викладацький склад Національної академії внутрішніх справ подякував доповідачам за цікаву зустріч та запросив їх до більш активної співпраці та участі в навчальному процесі.

Текст та фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування