Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У НААУ провели онлайн-семінар, присвячений політичним та економічним аспектам Брексіт

У НААУ провели онлайн-семінар, присвячений політичним та економічним аспектам Брексіт

Адвокатура 12:27 Чт 29.04.21 684 Переглядів Версія для друку

Захід було організовано НААУ за ініціативою представництва у Швейцарській Конфедерації (м. Женева) у партнерстві з Університетом бізнесу і міжнародних досліджень (UBIS) у Женеві та за підтримки Комітету з міжнародного права НААУ.

Спікером семінару став практик із багаторічним досвідом у сфері міжнародного бізнесу та стратегій, проректор Університету бізнесу і міжнародних досліджень (UBIS) у Женеві, доктор Стюарт Ківлей. Модерували семінар – Олена Виноградова, Голова представництва НААУ у Швейцарській Конфедерації (м. Женева), та Віталій Власюк, Голова Комітету з міжнародного права НААУ. Участь у заході також взяла Інна Ахтирська, директорка приймальної комісії та напрямку міжнародної взаємодії UBIS.

Так, Олена Виноградова у вітальній промові акцентувала увагу на важливості налагодження відносин із міжнародними партнерами, зокрема й закладами вищої освіти, а також розповіла про подальші плани діяльності у вказаному напрямку представництва в Швейцарській Конфедерації (м. Женева).

Інна Ахтирська розповіла про історію Університету бізнесу і міжнародних досліджень (UBIS) та презентувала основні напрямки, за якими здійснюється підготовка студентів. Також спікерка поінформувала присутніх про майбутні плани UBIS щодо розширення мережі представництв університету в країнах ЄС.

Доктор Стюарт Ківлей у своїй презентації проаналізував причини Брексіт, його наслідки для економіки Великої Британії та Європейського Союзу. Доповідач також поділився власним баченням того, як вплине зазначений процес на ведення бізнесу й трудову міграцію в середині ЄС та у відносинах із Великою Британією, схарактеризував окремі аспекти угоди про торгівлю й співробітництво між сторонами після Брексіт.

Насамкінець спікер зазначив, що, рухаючись у напрямку інтеграції в Європейський Союз, для повного й рівноцінного партнерства важливим аспектом для нових членів, зокрема й для України, має стати гармонізація національного законодавства з правом Євросоюзу.

Підбиваючи підсумки заходу, Віталій Власюк, зауважив, що України має всі шанси в недалекому майбутньому стати повноправним членом ЄС, однак у своїх євроінтеграційних прагненнях наша держава має насамперед орієнтуватися на найвищі правові стандарти, що діють у Євросоюзі, зокрема дотримуватися принципу верховенства права. Також Голова Комітету з міжнародного права НААУ акцентував увагу на важливості дотримання при цьому загальноєвропейських стандартів у питанні підготовки майбутніх правників.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування