Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ організовує онлайн-семінар на тему: «Brexit: political, economical aspects. Community law»

НААУ організовує онлайн-семінар на тему: «Brexit: political, economical aspects. Community law»

Анонси 13:29 Пт 16.04.21 751 Переглядів Версія для друку

Захід організовує НААУ за ініціативою представництва у Швейцарській Конфедерації (м. Женева) у партнерстві з Університетом бізнесу і міжнародних досліджень (UBIS) у Женеві та у співпраці з Комітетом з міжнародного права НААУ. Онлайн-семінар присвячений політичним та економічним аспектам Брексіт, а також його впливу на право Європейського Співтовариства.

Наразі процес Брексіт сколихнув усю Європу, оскільки його наслідки стосуються не лише Британії і ЄС, а й глобальної геоекономіки (враховуючи Україну).

Невизначеність щодо майбутніх торгових відносин Великої Британії з ЄС може прямо вплинути на активність світового бізнесу, зачепити питання інвестицій та трудової міграції.

Саме тому захід має на меті ознайомити адвокатів із особливостями процесу Брексіт, окремими аспектами його правового врегулювання, можливим впливом на ведення бізнесу в країнах ЄС.

У ролі спікера буде доктор Стюарт Ківлі, науковець та практик з багаторічним досвідом у сфері міжнародного бізнесу та стратегій, випускник Кембриджського університету (магістр і доктор філософії).

В Оксфордському університеті він керував програмами підготовки керівників компаній з усього світу. Після Оксфорду доктор Стюарт Ківлі обійняв посаду викладача міжнародного бізнесу і стратегії в Кентському університеті, а потім став старшим викладачем із міжнародного бізнесу та стратегії в Університеті Західної Англії.

У 2006 році він заснував і став генеральним директором консалтингової компанії The Eurasia Consortium. Основні компетенції компаній Консорціуму належать до області стратегічних інновацій, стратегій доступу до ринків і розвитку міжнародного бізнесу.

У 2010 році спікер створив Eurasia Educational Dynamics (EED) Ltd, одну із компаній Консорціуму, якій було доручено вести бізнес із безперервного професійного розвитку і розвитку лідерських якостей в Оксфорді та Кембриджі, а також у центрах по всьому світу. 

У 2021 році доктора Стюарта Ківлі призначили проректором Університету бізнесу і міжнародних досліджень (UBIS) у Женеві. Він співпрацює з Радою Університету у напрямку поширення його діяльності на міжнародному рівні.

Модераторами заходу будуть:

Олена Виноградова, адвокат, Голова представництва НААУ у Швейцарській Конфедерації (м. Женева);

Віталій Власюк, адвокат, к.ю.н., Голова Комітету з міжнародного права НААУ.

Дата проведення: 23.04.2021 о 15.30

Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM

Передбачено синхронний переклад заходу.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/WvhNdRO

Контактна особа: Галина Мотіна e-mail: h.motina@unba.org.ua

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування