Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики презентує звіт за 2020 рік

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики презентує звіт за 2020 рік

Адвокатура 12:37 Вт 23.02.21 291 Переглядів Версія для друку

У 2020 році Комітетом проведено загалом 4 засідання. На робочих зустрічах члени Комітету обговорювали звіти та плани діяльності. Присутні мали змогу підвищити свої професійні та особисті навички, адже на засідання запрошували зовнішніх експертів.

Комітет брав участь у підготовці тематичних статей та доповідей у сфері медичного права для українських та іноземних видань. Також була співпраця з проектом РЄ «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» в межах навчального курсу з медичного права «Основні принципи захисту прав людини у сфері біомедицини».

Протягом 2020 року представники Комітету брали участь в організації та проведенні 20-ти науково-практичних заходів у сфері медичного права спільно з Вищою школою адвокатури НААУ. На базі навчальної платформи члени Комітету готували відповіді на питання адвокатів за результатами проведених семінарів, вебінарів та рекомендації щодо книг за тематикою медичного права. Крім того, Комітет постійно вів рубрику щотижневих правових новин у сфері медичного права.

Комітет взаємодіє з комітетами НААУ. Так, у межах співпраці з Комітетом сімейного права на базі ВША НААУ було розроблено та проведено дводенний навчальний курс «Дитина в медичних правовідносинах» (01-02.08.2020, 7-8.11.2020). Разом із Комітетом трудового права підготовлено публікацію на тему: “Коронавірус як гостре професійне захворювання, тактика поведінки медичних працівників при ньому”.

Традиційно представники Комітету долучалися до участі в заходах, приурочених Всеукраїнському тижню права. Зокрема, до проведення воркшопів, семінарів, Різдвяних читань, онлайн-безоплатного консультування з медико-правової тематики.

Минулого року в межах міжнародної співпраці Заступницю Голови Комітету Христину Терешко обрано національним представником Європейської асоціації медичного права в Україні, а Голову Комітету Ірину Сенюту за результатами конкурсу обрано національним консультантом у Спільному проекті Європейського Союзу та Ради Європи «ЄС та Рада Європи працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмена у захисті прав людини».

Детальніше зі звітом Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики за 2020 рік можна ознайомитись за посиланням.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування