"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Комітет захисту прав людини НААУ презентує звіт за 2020 рік
У 2020 році Комітетом захисту прав людини було проведено 18 заходів. Серед них, Круглі столи на тему: «Забезпечення національної безпеки та права на доступ до достовірної інформації», «Актуальні питання забезпечення доставки осіб, яких тримають під вартою, у судове засідання», «Запуск системи відеофіксації порушень швидкісного режиму на дорогах: проблеми та виклики», «Посилення захисту прав дітей-потерпілих від злочину, дітей-свідків: потреба внесення змін до законодавства», «Особисте зобов’язання й домашній арешт. Порушення прав людини», «Актуальні правові питання національних меншин України», «Захист права на свободу віросповідання в умовах європейської інтеграції в Україні», «Цифрове правосуддя: проблематика та пошук шляхів усунення. Електронний суд" та інші.
Членами Комітету також підготовлено 9 публікацій, які впродовж року були розміщені на сайті НААУ, ВША НААУ та ін.
У 2021 році члени Комітету готують для адвокатів цікаві та корисні заходи спрямовані на захист прав людини. Дякуємо, що ви є з нами!
Про нові заходи та публікації дізнавайтеся на сайті НААУ та на сторінці Комітету у Facebook Комітету у Facebook.
Звіт Комітету захисту прав людини НААУ
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини
Законодавство
Ризики анти-SLAPP законопроєкту вказав комітет НААУ
Спроби захистити суспільний інтерес від судового тиску не повинні призводити до демонтажу базових засад цивільного судочинства. Тому запропоновані механізми протидії стратегічним позовам проти участі громадськості потребують концептуального перегляду та узгодження з чинним процесуальним законодавством.
Дискусія
На конференції в Тернополі говорили про адвокатуру, цифровізацію та…
На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету відбулася X Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід».
Дискусія
Формати підтримки бізнесу, що постраждав від війни, напрацьовують у…
Представники бізнесу та адвокатури провели робочу зустріч, аби обговорити правові проблеми фіксації та відшкодування збитків, бронювання працівників, податкові й банківські проблеми, доступ до державної підтримки та практичне виконання судових рішень.
Навчання
5 порад адвокату, як домовитися з партнерами про гроші, ролі та…
Партнерство в адвокатурі потребує не лише спільних цінностей, а й чітких домовленостей про ролі, гроші, клієнтів і відповідальність. Про те, як вибудувати професійну співпрацю на старті, говорили під час вебінару UNBA NextGen у Волинській області.
Регіони
У Дніпрі відкрили Центр адвокатури
В Університеті митної справи та фінансів створено освітньо-науковий хаб – Центр адвокатури, покликаний об’єднати академічну та адвокатську спільноти, представників державних органів, судової влади та громадськості.
Навчання
Податкове резидентство, CRS і КІК: вебінар для українців в Угорщині
Представник Національної асоціації адвокатів України в Угорщині Віктор Ясевін на запрошення Міжнародної жіночої спільноти Business Woman Club провів вебінар для українських громадян, які проживають або ведуть бізнес в Угорщині.
Підтримка
Ментальне здоров’я, архіви і кібербезпека: НААУ та IBA оцінили хід…
Національна асоціація адвокатів України та Міжнародна асоціація юристів (IBA) розглянули хід реалізації спільних проєктів, які мають практичне значення в умовах війни: підтримку ментального здоров’я адвокатів, оцифрування архівів та посилення кібербезпеки адвокатської інфраструктури.
Дорожня карта
Гарантії адвокатської діяльності: підгрупа обговорила порушення…
6 травня відбулося засідання підгрупи «Гарантії адвокатської діяльності та захист адвокатів» Робочої групи з виконання Дорожньої карти з питань верховенства права у частині реформування адвокатури.