"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ запрошує до обговорення питання створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з інтелектуальної власності організовує круглий стіл на тему: «Вищий суд з питань інтелектуальної власності: стан формування».
Актуальність заходу:
У 2017 році було утворено Вищий суд з питань інтелектуальної власності. Водночас до цього часу конкурсні процедури щодо формування цього суддівського корпусу не завершено, діяльність суду не розпочата. У Верховній Раді України зареєстровано проєкти законів України (№№2730, 2730-2, 2742), якими передбачено положення про розширення категорій спорів, які розглядатимуться цим судом. З огляду на надзвичайну важливість невідкладного початку роботи цього суду, Комітет ініціює проведення вищевказаного Круглого столу у НААУ.
Дата та час заходу: 08 лютого 2021 року о 15:00.
Місце проведення: онлайн-платформа ZООM.
Модератор: Микола Потоцький - д.ю.н., адвокат, Голова Комітету з інтелектуальної власності НААУ.
До участі у заході запрошено народних депутатів України, представників Верховного Суду, суддів, кандидатів на посаду суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності, адвокатів, патентних повірених, судових експертів, науковців, юристів, представників бізнесасоціацій, а також інших зацікавлених організацій.
З попередньою програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.
Участь у заході безкоштовна.
Контактна особа: Аліна Черемис a.cheremys@unba.org.ua
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/YjMZwCn
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.