Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ та ВРП проведуть першу фахову дискусію щодо функціонування судової системи

НААУ та ВРП проведуть першу фахову дискусію щодо функціонування судової системи

Адвокатура 12:00 Пт 20.11.20 963 Переглядів Версія для друку

Вища рада правосуддя підтримала ініціативу Національної асоціації адвокатів України провести широке обговорення проблем функціонування судової системи.

Рішення про необхідність проведення такої дискусії було прийнято на засіданні Ради адвокатів України 17 листопада після обговорення чергового випадку перешкоджання професійній діяльності адвокатів з боку суддів Вищого антикорупційного суду.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова зазначила, що попри неодноразові звернення до міжнародних інституцій, органів державної влади і суддівського врядування, ситуація не змінюється.

Тому вона запропонувала звернутися до Вищої ради правосуддя для організації дискусійного майданчику, на якому адвокати і судді могли б обговорити не лише проблемні питання взаємодії, а й роботу судової системи в цілому.

«Звертаємося до Вищої ради правосуддя для того, щоб вони, опікуючись незалежністю судової влади, започаткували, за нашою в тому числі ініціативою, національну дискусію з цих питань. Це питання стосується не тільки окремого суду, а всієї судової системи. Все це має відбуватися в межах дискусії про незалежність судової влади», - зауважила Лідія Ізовітова.

Вища рада правосуддя оперативно відреагувала на звернення НААУ і вже 23 листопада 2020 року з 16.00 до 18.00 відбудеться національна дискусія на тему: «Доступ до правосуддя: реалії та перспективи». На захід запрошені і представники НААУ.

Під час заходу планується обговорити законодавчі ініціативи щодо реформування судової системи, зокрема, законопроекти № 3711, № 3711-1, № 3711-2 та законопроект, підготовлений Міністерством юстиції України щодо внесення змін до норм, які стосуються питань судоустрою і статусу суддів, у світлі висновку Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія) від 9 жовтня 2020 року щодо законопроекту № 3711.

До участі запрошуються судді, представники органів суддівського врядування та самоврядування, адвокати, науковці, члени провідних професійних громадських організацій і асоціацій, представники органів виконавчої та законодавчої гілок влади, міжнародні та національні експерти.

Захід відбудеться у змішаному форматі: онлайн та офлайн.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2021 - Вісник;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування