Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Через карантин РАУ відклала проведення щорічних конференцій у регіонах

Через карантин РАУ відклала проведення щорічних конференцій у регіонах

Регіональне адвокатське самоврядування 18:13 Ср 18.11.20 755 Переглядів Версія для друку
Відкласти проведення щорічних конференцій у регіонах у 2020 році до прийняття урядом постанови про завершення карантину в Україні – таке рішення прийняла Рада адвокатів України на своєму засіданні 17 листопада 2020 року.

Ради адвокатів регіонів та Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів вестимуть діяльність за кошторисом попереднього року.

У РАУ зазначають, таке рішення ухвалили у зв’язку з пандемією коронавірусу і збільшенням кількості хворих, адже не хочуть наражати адвокатів на небезпеку.

«Оскільки сьогодні діє закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб», який уповноважує та надає право Кабінету Міністрів встановлювати карантинні обмеження і те, що карантин продовжений до 31 грудня 2020 року на території всієї України, ми виходимо з рішенням, що не можемо проводити масові заходи у цьому році», - зазначив Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Він зазначив, що дане рішення не суперечить законодавству України та профільному закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Оскільки конференції затверджують річні бюджети, то за відсутності такого рішення у новому році продовжується виконання бюджету року, що минає.

«Це не нова ідея. Така практика є на державному рівні: коли держбюджет на наступний рік не прийнято, країна живе за бюджетом попереднього року. Цю ідею я пропоную екстраполювати на наші кошториси і вчинити так само», - сказав Валентин Гвоздій.

Щодо кошторису НААУ на наступний рік, то на З’їзді адвокатів України 15 лютого 2019 року було затверджено документ на 2018-2021 роки. Таким чином, З’їзд адвокатів України делегував Раді адвокатів України низку повноважень. Зокрема, у період між З’їздами здійснювати перерозподіл коштів за статтями видатків, змінювати статті видатків, додавати нові та інше в залежності від потреб НААУ, повідомив Заступник Голови НААУ, РАУ.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування