Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів надала адвокатам практичні рекомендації

Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів надала адвокатам практичні рекомендації

Адвокатура
14:59 Пн 16.11.20 936 Переглядів
Версія для друку

10 листопада в НААУ за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів відбулася друга зустріч «MEET UP з парламентарієм».

Модераторами заходу виступили:

  •     Сергій Хільченко, адвокат, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ;
  •     Олександр Світличний, адвокат, член вищезазначеного Комітету;

Запрошеною гостею була Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, заступниця Голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України, Галина Янченко.

Народна обраниця розповіла про діяльність Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів. Надала практичні рекомендації адвокатам щодо подання скарг. Розповіла про критерії їх прийняття, порядок та регламент виступів під час засідань Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, результати та наслідки розгляду скарг та відповідний депутатський контроль ухвалення рішень.

Крім того, доповідачка навела приклади найрезонансніших кейсів, таких як: ТОВ «Еконія», Миколаївський суднобудівний завод «Океан», французький ретейл «Ашан» та інші.

Учасники конференції переконалися, що зустрічі з народними обранцями мотивують адвокатську спільноту не залишатись осторонь та виявляти різні ініціативи щодо вдосконалення чинного законодавства.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл