Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів надала адвокатам практичні рекомендації | НААУ

Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів надала адвокатам практичні рекомендації

Різне
14:59 Пн 16.11.20 1081 Переглядів
Версія для друку

10 листопада в НААУ за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів відбулася друга зустріч «MEET UP з парламентарієм».

Модераторами заходу виступили:

  •     Сергій Хільченко, адвокат, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ;
  •     Олександр Світличний, адвокат, член вищезазначеного Комітету;

Запрошеною гостею була Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, заступниця Голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді України, Галина Янченко.

Народна обраниця розповіла про діяльність Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів. Надала практичні рекомендації адвокатам щодо подання скарг. Розповіла про критерії їх прийняття, порядок та регламент виступів під час засідань Тимчасової спеціальної комісії Верховної ради України з питань захисту прав інвесторів, результати та наслідки розгляду скарг та відповідний депутатський контроль ухвалення рішень.

Крім того, доповідачка навела приклади найрезонансніших кейсів, таких як: ТОВ «Еконія», Миколаївський суднобудівний завод «Океан», французький ретейл «Ашан» та інші.

Учасники конференції переконалися, що зустрічі з народними обранцями мотивують адвокатську спільноту не залишатись осторонь та виявляти різні ініціативи щодо вдосконалення чинного законодавства.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Адвокатська практика

Індивідуально, АБ чи АО? Яку форму адвокатської діяльності обрати…

За законом адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання. Яку краще обрати?

17:51 Ср 28.02.24 1937

Навчання

Аспекти структурування компаній: інструменти юриста

Для успішного корпоративно-податкового структурування ІТ-бізнесу юрист має володіти знаннями в галузях англійського права, податкового, валютного, інвестиційного, антикорупційного законодавста, а також застосовувати їх для розроблення ефективних структур.

16:52 Ср 28.02.24 1208

Дискусія

Як запобігти булінгу у школах під час війни: поради адвоката

Під час війни, на жаль, не зникли прояви агресії та цькування серед дітей та педагогів. І одним із першочергових завдань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану є забезпечення безпечного середовища як сукупності умов, що унеможливлюють заподіяння фізичної, майнової та моральної шкоди.

11:36 Ср 28.02.24 1586

Війна

Адвокату посмертно присвоєно звання Герой України

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності, самовіддане служіння Українському народові Юрію Сікиринському присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

9:12 Ср 28.02.24 1967

Доступ до професії

Суддя може стати адвокатом? ВРП «відступила» від висновку ВС

Вища рада правосуддя зробила висновок, що отримання суддею свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю з одночасним зупиненням такого права не порушує вимог несумісності. Втім, це не узгоджується із позицією Великої Палати Верховного Суду.

16:36 Вт 27.02.24 3502

Анонс

День відкритих дверей проводить Факультет адвокатури НЮУ ім.…

Особливості вступу, спеціальності та майнори, особливості навчального процесу, перспективи проходження практики та працевлаштування, матеріально-технічна база та науково-педагогічний склад.

9:43 Вт 27.02.24 3166

Підтримка

Дякуємо за непохитну підтримку: відзначаємо два роки мужності та…

Сьогодні, в другу річницю початку війни, що була розпочата росією проти України, ми, Національна асоціація адвокатів України, з глибокою вдячністю та повагою згадуємо масштаб підтримки, яку юридична спільнота з усього світу надала українській адвокатурі в ці важкі часи.

20:26 Сб 24.02.24 6212

Анонс

Оголошено дату II Турніру із судових дебатів для студентів-юристів

Для участі у II Турнірі із судових дебатів серед студентів-юристів, який у 2024 році організовує Національна асоціація адвокатів України, відібрано 48 учасників з різних регіонів України. Це на третину більше, ніж торік.

17:19 Пт 23.02.24 7357

Вестник:№12 грудень 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл