У НААУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги «Pro bono» | НААУ

У НААУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги «Pro bono»

Різне
13:58 Чт 12.11.20 1632 Переглядів
Версія для друку

У НААУ визначили переможців Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги «Pro bono», який проводила Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством та у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».

Близько сорока історій надання правничої допомоги надійшли з різних куточків України. Конкурсна комісія мала складне завдання, оскільки треба було оцінити неймовірно цікаві справи успішних українських адвокатів, безкорисливого юридичного супроводу.

І все ж переможців обрано! Ми вітаємо авторів трьох найкращих історій, що отримали цінні подарунки – планшетний комп’ютер Apple iPad 8th Gen:

  • «Долає дискримінацію щодо осіб з інвалідністю»адвокат Дмитро Жарий із м. Дніпро. Суд встановив, що в цій ситуації мала місце дискримінація осіб з інвалідністю, що призвело до порушення права на свободу пересування, та зобов'язав страхову компанію усунути зі своїх правил страхування положення, що призвели до такого;
  • «Перша українка захистила себе від домашнього насильства в Євросуді»адвокатка Наталія Бухта з м. Рівне на час звернення клієнтки була єдиним адвокатом Рівненської області, яка працювала на умовах простору «Pro bono» та в якої була відмітка в профайлі адвоката про надання таких послуг. Ця справа була унікальною у своєму роді та дуже значущою для багатьох українських родин. Героїня цієї розповіді увійде в історію Європейського суду з прав людини  як перша українка, що висвітлила проблему домашнього насилля в країні на європейському рівні;
  • «Адвокат Pro bono виступив на захист ОТГ» – у березні 2017 року Господарським судом Хмельницької області були ухвалені рішення про стягнення із Жванецької сільської ради грошових коштів, отриманих на будівництво газопроводів високого та середнього тиску на загальну суму більш ніж 33 млн. грн. Адвокат Кирило Кузнецов із м. Хмельницький виступив на захист цілої громади.

 «Ми були приємно вражені, як натхненно адвокати працюють «Pro bono». Подані на конкурс історії підтверджують, що професіоналізм та бажання допомогти є безумовними принципами роботи їх авторів», – зауважив Віталій Місяць, адвокат, голова Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством, що діє в складі НААУ.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Дискусія

Проблеми захисту персональних даних в умовах воєнного стану…

В умовах воєнного стану особливої актуальності набуло питання уточнення даних про військовозобов'язаних. Адже держава повинна мати актуальну інформацію про мобілізаційний резерв. Водночас, цей процес супроводжується виникненням правових проблем.

13:28 Чт 25.07.24 637

Анонс

Розпочато реєстрацію на Форум ім. Й.Бронза

23 серпня в Одесі відбудеться Форум з кримінального права та процесу імені Йосипа Бронза. Відкрито реєстрацію на захід.

15:39 Ср 24.07.24 2080

Cудова практика

Автоматичне продовження тримання під вартою порушує право на…

Конституцією не визначено можливості обмеження права на свободу та особисту недоторканність, права на судовий захист, презумпції невинуватості та права на захист. Відтак, норма ч. 6 ст. 615 КПК про можливість автоматичного (без рішення суду) продовження тримання під вартою суперечить Основному Закону.

11:42 Ср 24.07.24 2333

Навчання

Інхаус або зовнішній консультант: що молодому юристу варто знати?

Куди молодому правнику краще йти працювати: до юридичної фірми чи на підприємство? Як визначитися з пріоритетами, реально оцінити свої можливості та максимально ефективно використати набуті знання?

16:24 Вт 23.07.24 3782

Дискусія

Уточнення військово-облікових даних: спірні питання обговорили…

16 липня сплив установлений законом 60-денний термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані. Напередодні в НААУ обговорювали повʼязані із цим проблемні питання.

15:57 Чт 18.07.24 13488

Взаємодія

У Раді Європи підтримують розвиток НААУ

Офіс Ради Європи в Україні надаватиме всіляку підтримку розвитку Національної асоціації адвокатів України та її ініціативам на користь українського суспільства.

11:13 Ср 17.07.24 10991

Дискусія

Як компенсувати нестачу кадрів в будівельній сфері пояснив голова…

В Україні простежується дефіцит кадрів у будівельній сфері, який нині становить близько 40 %. Згідно з даними Конфедерації роботодавців України, за два роки кількість офіційно зареєстрованих працівників у будівельному секторі скоротилася на 25,4 %, до майже 300 тисяч людей. Будівельні компанії вимушені залучати до роботи іноземні кадри.

11:16 Вт 16.07.24 11050

Законодавство

Сплата судового збору за позов немайнового характеру: що варто…

Спроба спростити правила сплати судового збору може призвести до ситуації правової невизначеності, коли на випадок подання позову з кількома вимогами немайнового характеру не буде регулюючої норми.

14:12 Пн 15.07.24 12466

Вестник:№ 6 червень 2024 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл