"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ проведе Перший всеукраїнський поетичний конкурс «Адвокатська ліра»

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права оголошує про початок Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Адвокатська ліра», який спрямований на виявлення творчо обдарованих адвокатів та популяризацію їх мистецьких творів в адвокатському середовищі й суспільстві в цілому.
У Конкурсі можуть брати участь українські адвокати й адвокати іноземних держав, які відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» мають право на заняття адвокатською діяльністю в нашій країні.
Указаний проект буде реалізовано в декілька етапів, на першому з них буде здійснено відбір заявок на участь у конкурсі (01 жовтня 2020 року - 15 листопада 2020 року), на другому – проведено оцінку поданих заявок (16 листопада 2020 року - 01 грудня 2020 року), а на третьому відбудеться нагородження переможців (01 грудня 2020 року - 19 грудня 2020 року).
Для того, щоб узяти участь у Конкурсі, необхідно до 15 листопада 2020 року заповнити заявку та надіслати її разом із творами на електронну пошту оргкомітету Конкурсу advokatskalira@gmail.com.
Твори, що надаються Учасниками на Конкурс, подаються разом із заявою на участь окремим файлом, набрані у текстовому редакторі, обсягом не більше 10 сторінок. До заяви додається фото учасника.
До Конкурсу допускаються поетичні твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь якою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України. Учасник Конкурсу має право надсилати не більше п’яти творів по кожній номінації. Також до заяви додається фото учасника (портрет, розмір 640х400).
Переможців Конкурсу визначатиме Конкурсна комісія, до складу якого входять члени Комітету та представники закладів вищої освіти України. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться в день святкування Дня адвокатури в НААУ. За результатами поетичного Конкурсу планується видати Збірку поезії сучасних адвокатів України.
Конкурс поезії «Адвокатська ліра» проводитиметься в таких номінаціях:
- пісенна поезія;
- поезія для дітей;
- лірична поезія;
- любовна лірика;
- драматична поезія;
- сатирична поезія;
- поезопроза.
Запрошуємо талановитих адвокатів узяти участь у поетичному Конкурсі й поділитися з адвокатською спільнотою своїм талантом!
Положення про проведення Першого всеукраїнського поетичного конкурсу «Адвокатська ліра»
Координатор конкурсу: Комітет з гуманітарних питань і творчих ініціатив, що діє в складі НААУ
Голова Комітету: Пліса Наталія Михайлівна.
Голова оргкомітету Конкурсу: Баранцев Павло Павлович.
Телефон для довідок: +38(067)-509-81-45.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.