Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Огляд найцікавіших рішень ЄСПЛ за І півріччя 2020 року

Огляд найцікавіших рішень ЄСПЛ за І півріччя 2020 року

Cудова практика 12:09 Чт 13.08.20 2025 Переглядів Версія для друку

Директорат Юрисконсульта Європейського суду з прав людини підготував огляд з рішень ЄСПЛ за І півріччя 2020 року, в яких висвітлено нові проблеми або важливі питання, що становлять загальний̆ інтерес.

Переклад огляду українською мовою забезпечили представники Верховного Суду спільно із експертами проекту «ECHR. Ukrainian Aspect»:

– Олександр Дроздов, адвокат, член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, Президент Спілки адвокатів України, доцент кафедри кримінального процесу НЮУ імені Ярослава Мудрого, к. ю. н., доцент, заслужений юрист України;

– Расім Бабанли, керівник департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду, д. ю. н.;

– Олена Дроздова, помічник судді Великої Палати Верховного Суду, доцент кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука, к. ю. н.;

– Олена Тарасенко, головний спеціаліст відділу систематизації практики ЄСПЛ та підготовки запитів до ЄСПЛ департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду.

Документ містить опис рішень ЄСПЛ, що стосуються питань юрисдикції та прийнятності, основоположних та процесуальних прав, інших прав і свобод, а також консультативні висновки.

Європейський суд з прав людини оприлюднює огляди практики суду за півріччя, а також за рік. Ці огляди мають дуже велику цінність, оскільки дають змогу простежити розвиток практики суду, а також зрозуміти акценти, на яких прагнув наголосити суд, ухвалюючи те, чи інше рішення.

В огляді зазвичай вміщуються лише ключові рішення, з їх відносно коротким описом, який дає змогу зрозуміти суть основної проблеми та мотивів ухвалення судом того чи іншого рішення.

Огляд практики Європейського суду з прав людини за І півріччя 2020 року можна переглянути за посиланням.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування