Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP | НААУ

Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP

Різне
15:50 Ср 08.07.20 701 Переглядів
Версія для друку

Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP (Освіти в галузі прав людини для юристів), що буде тривати 8 та 9 липня 2020 року.  Вперше конференція проходить в режимі онлайн із прямою трансляцією зі Страсбургу.

 З вітальними словами виступили Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчіновіч Бурич, заступник Міністра закордонних справ Греції та Голова Комітету Міністрів Мілтіадіс Варвіціотіс, Голова Парламентської Асамблеї (ПАРЄ) Рік Даемс, і глава делегації ЄС в Раді Європи Меґлена Кунєва. Другий день конференції буде відкрито Головою Європейського суду з прав людини Роберт Спано.

Голова Департаменту захисту прав людини та співробітництва Михаил Лобов та  керівник відділу програми HELP Ева Пастрана розповіли про досягнення програми за минулий рік, окрему увагу приділили викликам та роботі команди HELP і її представників у кожній країні-члені Ради Європи.

На курси HELP підписані 66 000 учасників у 2020 році (в порівнянні за 2019 рік – 36000 учасників). Україна посідає четверте місце серед інших країн по розповсюдженню програми, курси та методологія якої виявилися найбільш адаптованими до роботи під час пандемії коронавірусу.

Комісар з прав людини Ради Європи Дунья Міятович на Конференції виступить з промовою про свободу слова підчас пандемії COVID-19. Будуть також детально висвітлені заходи, прийняті в рамках Програми HELP, у відповідь на ситуацію, викликану спалахом коронавирусной інфекції, розглянуті створені нею проблеми і можливості,  обговорені існуючі курси HELP в таких областях, як виконання рішень Європейського суду, Конвенція MEDICRIME (боротьба з підробленими ліками), біоетика, свобода вираження думок і безпеку журналістів, права людини в спорті.

Командою програми за минулий рік розроблено нові курси, які є доступними англійською мовою. Метою команди HELP є надання базового курсу та допомога у національних адаптаціях до правових систем кожної країни-члена Ради Європи, а також інших країн, які охочі до імплементації курсів (Казахстан, Білорусь, Марокко тощо). На сьогодні 36 курсів, доступних впродовж 2019-середнини 2020 року мають 250 національних версій (адаптацій під учасників кожної країни), що робить їх більш доступними учасникам.

Впродовж двох днів Конференції будуть детально розглянуті нові курси, які щойно запроваджено та планується імплементувати найближчим часом. Серед них такі курси, як Захист та безпека журналістів, оновлений курс Свобода вираження поглядів, Бізнес та HR, Судова етика, Навколишнє природне середовище та права людини, Біженці та Міграція тощо.

Заплановано також обговорення нової ініціативи Відкритих академічних мереж Ради Європи (OCEAN), спрямованої на включення конвенцій Ради Європи в систему університетської освіти і наукових досліджень.

Нагадуємо, що курси є доступними для онлайн навчання за посиланням: http://help.elearning.ext.coe.int/

На сьогодні курси є розповсюдженими не лише серед юристів, адвокатів, прокурорів, суддів, а й серед соціальних працівників, працівників пенітенціарної системи, журналістів та студентів. Кожен із курсів є важливим для вивчення адвокатами, оскільки надає змогу детально вивчити практику Європейського суду з прав людини за кожною тематикою, та є адаптованим до можливості застосування у національних судах.

Запрошуємо до цікавого і корисного навчання.

Популярні новини

Анонс

РАУ перевірить справедливість застосування формули оплати БВПД

Тлумачення центром безоплатної вторинної правничої допомоги норм щодо оплати послуг адвокатів, які надають БВПД, протиставило інтереси адвоката інтересам його підзахисного у кримінальній справі.

16:58 Чт 25.04.24 1036

Самоврядування

Вчена-конституціоналіст Ставнійчук: НААУ не є громадською…

Говорити про невідповідність Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" статті 36 Конституції (яка гарантує свободу об'єднання у громадські організації) некоректно. Адже НААУ, яка обʼєднує усіх адвокатів України, за статусом кардинально відрізняється від громадських обʼєднань.

11:43 Чт 25.04.24 1344

Взаємодія

Для надання правничої допомоги Данська рада у справах біженців…

В рамках власних проектів з допомоги біженцям та внутрішньо переміщеним особам, Данська рада у справах біженців (ДРБ) залучатиме фахівців Національної асоціації адвокатів України до надання правничої безоплатної допомоги громадянам України.

17:52 Ср 24.04.24 2598

Дискусія

Складнощі співвідношення міжнародного гуманітарного права та прав…

«Буває складно пояснити, що таке імунітет комбатанта, чому його вбивство не є воєнним злочином, чому у злочині за ст. 438 (Порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу є загальний суб’єкт».

13:59 Ср 24.04.24 2707

Анонс

Адвокатів запрошують здати кров для «Охматдит»

У кінці травня адвокати та небайдужі українці мають змогу долучитися до збору крові для потреб Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

9:48 Ср 24.04.24 2128

За кордоном

Вчинення нотаріальних дій у Великій Британії: що варто знати…

У Великій Британії існує декілька органів, які можуть здійснювати нотаріальні дії для українських громадян, що тимчасово перебувають в цій країні, в тому числі і представники консульства України.

14:24 Вт 23.04.24 3134

Дискусія

Про ризики відновлення державної монополії на землі лісів…

Держава, передавши у процесі децентралізації землі за межами населених пунктів у комунальну власність громад, зруйнувала державну монополію на ці землі. Але після створення державного підприємства «Ліси України» ця монополія може повернутися з усіма корупційними ризиками, які звідси випливають.

13:21 Пн 22.04.24 3475

Дискусія

Про недоліки обвинувального акта слід заявити на підготовчому…

Адвокати беруть участь в абсолютній більшості підготовчих судових засідань у кримінальних справах. І пасивна поведінка сторони захисту може призвести до незворотних наслідків порушення прав клієнта. Як упередити виникнення проблем?

17:47 Пт 19.04.24 8006

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл