Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP

Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP

Адвокатура 15:50 Ср 08.07.20 224 Переглядів Версія для друку

Розпочалася щорічна конференція за програмою Ради Європи HELP (Освіти в галузі прав людини для юристів), що буде тривати 8 та 9 липня 2020 року.  Вперше конференція проходить в режимі онлайн із прямою трансляцією зі Страсбургу.

 З вітальними словами виступили Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчіновіч Бурич, заступник Міністра закордонних справ Греції та Голова Комітету Міністрів Мілтіадіс Варвіціотіс, Голова Парламентської Асамблеї (ПАРЄ) Рік Даемс, і глава делегації ЄС в Раді Європи Меґлена Кунєва. Другий день конференції буде відкрито Головою Європейського суду з прав людини Роберт Спано.

Голова Департаменту захисту прав людини та співробітництва Михаил Лобов та  керівник відділу програми HELP Ева Пастрана розповіли про досягнення програми за минулий рік, окрему увагу приділили викликам та роботі команди HELP і її представників у кожній країні-члені Ради Європи.

На курси HELP підписані 66 000 учасників у 2020 році (в порівнянні за 2019 рік – 36000 учасників). Україна посідає четверте місце серед інших країн по розповсюдженню програми, курси та методологія якої виявилися найбільш адаптованими до роботи під час пандемії коронавірусу.

Комісар з прав людини Ради Європи Дунья Міятович на Конференції виступить з промовою про свободу слова підчас пандемії COVID-19. Будуть також детально висвітлені заходи, прийняті в рамках Програми HELP, у відповідь на ситуацію, викликану спалахом коронавирусной інфекції, розглянуті створені нею проблеми і можливості,  обговорені існуючі курси HELP в таких областях, як виконання рішень Європейського суду, Конвенція MEDICRIME (боротьба з підробленими ліками), біоетика, свобода вираження думок і безпеку журналістів, права людини в спорті.

Командою програми за минулий рік розроблено нові курси, які є доступними англійською мовою. Метою команди HELP є надання базового курсу та допомога у національних адаптаціях до правових систем кожної країни-члена Ради Європи, а також інших країн, які охочі до імплементації курсів (Казахстан, Білорусь, Марокко тощо). На сьогодні 36 курсів, доступних впродовж 2019-середнини 2020 року мають 250 національних версій (адаптацій під учасників кожної країни), що робить їх більш доступними учасникам.

Впродовж двох днів Конференції будуть детально розглянуті нові курси, які щойно запроваджено та планується імплементувати найближчим часом. Серед них такі курси, як Захист та безпека журналістів, оновлений курс Свобода вираження поглядів, Бізнес та HR, Судова етика, Навколишнє природне середовище та права людини, Біженці та Міграція тощо.

Заплановано також обговорення нової ініціативи Відкритих академічних мереж Ради Європи (OCEAN), спрямованої на включення конвенцій Ради Європи в систему університетської освіти і наукових досліджень.

Нагадуємо, що курси є доступними для онлайн навчання за посиланням: http://help.elearning.ext.coe.int/

На сьогодні курси є розповсюдженими не лише серед юристів, адвокатів, прокурорів, суддів, а й серед соціальних працівників, працівників пенітенціарної системи, журналістів та студентів. Кожен із курсів є важливим для вивчення адвокатами, оскільки надає змогу детально вивчити практику Європейського суду з прав людини за кожною тематикою, та є адаптованим до можливості застосування у національних судах.

Запрошуємо до цікавого і корисного навчання.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування