Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітети НААУ організовують круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки»

Комітети НААУ організовують круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки»

Анонси 12:36 Пт 26.06.20 522 Переглядів Версія для друку

30 червня Комітет НААУ з транспортного права спільно з Комітетом НААУ з адміністративного права та процесу у співпраці з Центром дослідження проблем адміністративної юстиції КРЦ НАПрН України організовують круглий стіл на тему: «Особливості судового оскарження результатів габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки».

Мета заходу: проведення професійного обговорення щодо юрисдикції спорів при оскарженні довідок про перевищення габаритно-вагового контролю, акту про перевищення транспортним засобом нормативно вагових параметрів, розрахунку до акту, що складаються відповідними управліннями Укртрансбезпеки.

Питання до обговорення:

  • вплив окремих позицій Верховного Суду на юрисдикцію у справах про оскарження акту про перевищення транспортним засобом нормативно-вагових параметрів, розрахунку до акту, що складаються відповідними управліннями Укртрансбезпеки;
  • особливості доказування у справах про оскарження акту про перевищення транспортним засобом нормативно-вагових параметрів;
  • питання судової практики щодо передчасності кваліфікації плати за проїзд як збитків, з огляду на заборону її стягувати законодавством України.

Модератори: Лук'яненко Андрій, адвокат, Голова Комітету НААУ з транспортного права, Бауман Юрій, адвокат, Голова Комітету НААУ з адміністративного права та процесу.

Захід проводиться на платформі Zoom.

Початок о 13.00.
Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Реєстрація за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_875evK09Toq3wkiu7AvuaQ

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування