Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono
Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством проводить Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono.
Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».
Мета конкурсу
- Активізація адвокатської спільноти України для надання правничої допомоги Pro bono;
- Відзначення адвокатів Pro bono, справи яких сприяли захисту значного суспільного або особистого інтересу;
- Покращення доступу до професійної правничої допомоги серед осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених, та інших уразливих верств населення.
Хто може взяти участь в конкурсі?
Адвокати, які мають діюче свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Порядок проведення конкурсу
- І етап – відбір заявок на участь конкурсу (01.06.2020 - 01.09.2020 );
- ІІ етап – оцінка поданих заявок та нагородження переможців ( 01.09.2020 - 31.09.2020).
Щоб взяти участь в конкурсі, треба заповнити аплікаційну онлайн-форму за посиланням: https://forms.gle/oJu9N57SCWMW1rsa9
В аплікаційній формі вказується контактна інформація, а також описується у знеособленому вигляді успішна історія надання правничої допомоги, яка відповідає наступним критеріям:
- правнича допомога надавалася протягом останніх 3 років – не раніше 01.01.2017 р;
- правнича допомога надавалася за власною ініціативою адвоката, а не на підставі ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги;
- надання правничої допомоги відповідало концепції Pro bono – адвокат не отримав та не очікує отримати в майбутньому жодної матеріальної вигоди за надання цієї допомоги;
- правнича допомога надавалась:
- малозабезпеченим особам, тобто особам, які не мають фінансової можливості оплатити послуги з надання правової допомоги;
- особам, віднесеним до вразливих верств населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, члени багатодітних сімей, одинокі батьки, паліативні пацієнти, учасники бойових дій, учасники війни та особи прирівняні до них, ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС, ВПО, учасники АТО та ООС тощо).
За результатами першого етапу будуть відібрані 30 найуспішніших заявок, із яких будуть обрані три переможці конкурсу.
Дізнатися детальні умови проведення конкурсу та критерії оцінки успішних історій можна за посиланням.
Призовий фонд :
Автори трьох історій, які будуть визначені переможцями, отримують цінні подарунки: планшетний комп’ютер Apple iPad 32 (або аналогічний за вартістю та функціоналом).
Підведення підсумків та нагородження переможців
Результати конкурсу будуть опубліковані на веб-сайті Національної асоціації адвокатів України https://unba.org.ua/ та надіслані учасникам на надану ними адресу електронної пошти протягом 15 днів після завершення ІІ етапу конкурсу.
Координатор конкурсу – Комітет з питань взаємодії з громадянським суспільством.
Голова Комітету - Місяць Віталій Петрович.
Електронна адреса: v.misiats@mail.unba.org.ua
Телефон для довідок +38063801440
Популярні новини
Підтримка
Сайт НААУ підлаштували під потреби слабозорих
До Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається 3 грудня, офіційний сайт Національної асоціації адвокатів України став зручним для перегляду інформації тими громадянами, що мають поганий зір.
Привітання
Оголошено переможців Турніру із судових дебатів
Завершився суперфінал III Турніру із судових дебатів серед студентів-юристів 3-4-х курсів ступеня «Бакалавр» та «Магістр», організований Національною асоціацією адвокатів України.
Дискусія
Підвищення податків: як вижити бізнесу?
1 грудня набрав чинності Закон № 4015-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану». Як підвищення податків уплине на українських підприємців?
Законодавство
Як захистити працюючих медпрацівників після зміни стандартів…
Зміна професійних стандартів призведе до зміни умов праці вже працюючих медичних працівників і це може мати наслідком порушення їхніх трудових прав з боку роботодавців.
Навчання
Спеціалізація суддів у справах сім’ї та дітей: досвід та виклики
Запровадження спеціалізації суддів на розгляді справ за участі дітей є важливим елементом правосуддя, дружнього до дитини, що підтверджено міжнародними стандартами. Водночас, стримувачами є кризові явища в українському суспільстві та відсутність єдиного підходу і чіткого бачення такого процесу.
Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за листопад 2024 року
Публікуємо Вісник НААУ за листопад 2024 року
Дискусія
Потребу змін у земельному законодавстві обговорили у…
Нечіткість земельного законодавства та довільне тлумачення його норм призводять до юридичних колізій, втрати власності та конфліктів, які доводиться вирішувати судам. Як подолати ці проблеми?
Навчання
Переваги форм адвокатської діяльності дослідили у Рівному
Профільний закон передбачає три організаційно-правові форми для здійснення в Україні адвокатської діяльності: індивідуальна, адвокатське бюро та адвокатське обʼєднання. Яку краще обрати?