Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вийшла нова монографія Центру досліджень адвокатури і права

Вийшла нова монографія Центру досліджень адвокатури і права

Анонси 12:01 Чт 21.05.20 822 Переглядів Версія для друку

«Президент УНР Андрій Лівицький: адвокат і політик на тлі епохи»

Під такою назвою вийшла нова монографія Центру досліджень адвокатури і права, що діє при НААУ. Національна асоціація адвокатів України продовжує відкривати адвокатській спільноті славетні сторінки її минулого.

У передмові до книги керівник Центру досліджень адвокатури і права НААУ Ірина Василик підкреслила, що «дослідження про адвоката, політика, президента УНР Андрія Лівицького – це перше фахове ґрунтовне дослідження усіх сфер діяльності адвоката, його внеску в українське національне відродження, державне будівництво, проголошення і збереження української державності.

Книга «Президент УНР Андрій Лівицький: адвокат і політик на тлі епохи» розпочинає дослідницьку програму Центру досліджень адвокатури і права «Адвокати-президенти». Нова серія передбачає видання трьох наукових монографій, присвячена відомим адвокатам – Андрію Лівицькому, Степану Витвицькому та Євгену Петрушевичу, яким судилася доля взяти на себе відповідальність, щоби втримати та зберегти основи української державності на посаді президента. Адвокати-президенти УНР на еміграції зберегли основні атрибути державної влади – герб, прапор, державну печатку та президентські клейноди, які повернулися в Україну після проголошення незалежності і 22 серпня 1992 року останнім президентом УНР в екзилі Миколою Плав’юком, у Маріїнському палаці у Києві, урочисто передані новообраному Президенту України Леоніду Кравчуку».

Андрій Лівицький – адвокат, український державний і громадсько-політичний діяч, правник, член Української Центральної Ради і ЦК Селянської спілки, міністр юстиції УНР, Голова Ради Народних Міністрів УНР, Голова Директорії УНР та Головний отаман військ УНР, президент Української Народної Республіки в екзилі.

Книга висвітлює його життєвий шлях, політичні уподобання, адвокатську, державницьку та громадсько-політичну діяльність. При написанні книги використано численні архівні матеріали, у тому числі й документи радянських спецслужб, які були недоступні у попередні роки. Видання розраховане на широке коло читачів – адвокатів, правників, науковців, викладачів, студентів, усіх, хто цікавиться історією України в цілому та історією української адвокатури зокрема.

Монографія Центру досліджень адвокатури і права НААУ «Президент УНР Андрій Лівицький – адвокат і політик на тлі епохи» – перша книга нової серії «Адвокати-президенти». Автор дослідження – Ярослав Файзулін – відомий український історик, упорядник видання листування Андрія Лівицького за 1919–1953 роки. Монографічне узагальнення життєвого шляху та діяльності видатного адвоката і президента УНР Андрія Лівицького в еміграції стало логічним продовженням багаторічної дослідницької роботи автора в архівах і книгосховищах України та за кордоном, зокрема в Українській бібліотеці імені Симона Петлюри в Парижі. Книга вводить у науковий обіг низку документів і матеріалів із сховищ провідних архівів та бібліотек, які публікуються вперше.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування