Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ створила Комітет з господарського права та процесу

НААУ створила Комітет з господарського права та процесу

Адвокатура 11:51 Ср 15.04.20 2163 Переглядів Версія для друку

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України створено Комітет з господарського права та процесу. Головою Комітету призначено адвоката Сергія Тюріна.

«Станом на сьогодні господарсько-правові відносини – одні з найбільш динамічних на теренах України, беручи до уваги кількість правочинів, що вчиняються у відповідній сфері. Тисячі господарських договорів укладаються кожного дня, сотні тисяч робіт виконуються щотижня, мільйони одиниць товару виробляються щомісяця на виконання відповідних договорів. Значна частина вказаних правовідносин потребує досудового та судового врегулювання за участі адвокатів. Тож, новостворений Комітет буде відповідальний, зокрема, за обмін досвідом між адвокатами у сфері господарського права та процесу», – зазначив Сергій Тюрін, Голова Комітету з господарського права та процесу НААУ.

Сергій Тюрін, адвокат, керуючий партнер  INSTATE GROUP, спеціалізується у сферах судової практики, вирішення корпоративних спорів, захисту керівників та власників бізнесу від кримінальних переслідувань, був обраний до числа п'яти фіналістів “Юридичної премії 2015 року” в номінації “Кращий судовий юрист”, видання “The Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients” відзначало Сергія як одного з активних судових юристів в Україні, також Сергій неодноразово відзначений у рейтингу “ТОП 100 кращих юристів України” та "Лідери практик" галузевого видання “Юридична газета” у практиках White Collar Crime та “Судова практика”, автор багатьох публікацій на теми судової практики, корпоративного права, питань взаємодії з органами державної влади (GR), має досвід громадської діяльності в правничій сфері.

Текст новини і фото надані командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№7-8 липень-серпень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування