"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ створила Комітет з господарського права та процесу

Розпорядженням Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України створено Комітет з господарського права та процесу. Головою Комітету призначено адвоката Сергія Тюріна.
«Станом на сьогодні господарсько-правові відносини – одні з найбільш динамічних на теренах України, беручи до уваги кількість правочинів, що вчиняються у відповідній сфері. Тисячі господарських договорів укладаються кожного дня, сотні тисяч робіт виконуються щотижня, мільйони одиниць товару виробляються щомісяця на виконання відповідних договорів. Значна частина вказаних правовідносин потребує досудового та судового врегулювання за участі адвокатів. Тож, новостворений Комітет буде відповідальний, зокрема, за обмін досвідом між адвокатами у сфері господарського права та процесу», – зазначив Сергій Тюрін, Голова Комітету з господарського права та процесу НААУ.
Сергій Тюрін, адвокат, керуючий партнер INSTATE GROUP, спеціалізується у сферах судової практики, вирішення корпоративних спорів, захисту керівників та власників бізнесу від кримінальних переслідувань, був обраний до числа п'яти фіналістів “Юридичної премії 2015 року” в номінації “Кращий судовий юрист”, видання “The Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients” відзначало Сергія як одного з активних судових юристів в Україні, також Сергій неодноразово відзначений у рейтингу “ТОП 100 кращих юристів України” та "Лідери практик" галузевого видання “Юридична газета” у практиках White Collar Crime та “Судова практика”, автор багатьох публікацій на теми судової практики, корпоративного права, питань взаємодії з органами державної влади (GR), має досвід громадської діяльності в правничій сфері.
Текст новини і фото надані командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини

Привітання
Привітання з Днем Конституції України!
Шановні колеги!

Навчання
Адвокатам нагадали: відпочинок — це обовʼязок, а не винагорода
Чи можна залишатися ефективним фахівцем, ігноруючи сигнали втоми? Чи здатен адвокат надавати правничу допомогу, не дбаючи про власне ментальне здоров’я? Ці запитання стали центральними на вебінарі «Відпочинок: лінь чи необхідність?».

Дискусія
10 тем великої приватизації обговорили адвокати з очільницею Фонду…
Велика приватизація — тема, яка рідко стає предметом публічної дискусії, хоча саме від неї значною мірою залежить економічне майбутнє країни. Як саме держава обирає, що продавати, на яких умовах і якими механізмами захищає себе й інвестора? Як працює з проблемними активами, санкційним майном та міжнародними покупцями?

Дискусія
ПАЕ проти договору: про конфлікт норм у роботі адвоката
Укладення договору між адвокатом і клієнтом — не лише питання юридичної техніки, а й випробування на баланс між професійною етикою, законодавством і самозахистом.

Анонс
Тиждень захисту бізнесу проведуть у НААУ
З 30 червня по 4 липня у Національній асоціації адвокатів України пройде тиждень захисту бізнесу.

Гарантії діяльності
Службовий лист СБУ про «небезпечну» адвокатуру виявився фейком
Служба безпеки України офіційно заперечила справжність документа, в якому йшлося про начебто загрозливі тенденції у розвитку інституту адвокатури. Текст, який був оприлюднений раніше на маловідомому сайті та поширений у Telegram-каналах, не є службовим листом СБУ.

Дискусія
Комітет НААУ провів науково-практичний захід щодо викладання…
20 червня 2025 року кафедра медичного права ФПДО ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України» провела науково-практичний круглий стіл на тему «Розвиток медичного права як навчальної дисципліни: новели, виклики та перспективи».

Дискусія
Як захистити інвестиції у криптовалюту: ризики, практика й роль…
Ринок віртуальних активів в Україні розвивається швидко, випереджаючи нормативне регулювання. Відсутність чіткої законодавчої бази, суперечлива судова практика й нові шахрайські схеми створюють виклики для власників цифрових активів і юристів.