Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Призупинено конкурс адвокатів для надання БПД

Призупинено конкурс адвокатів для надання БПД

Анонси 15:31 Вт 17.03.20 2145 Переглядів Версія для друку

У зв’язку з карантином Міністерство юстиції України з 17 березня призупинило конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідний наказ № 661/7 оприлюднений на урядовому порталі. Конкурс призупинено до закінчення карантину.

Координаційний центр з надання правової допомоги протягом трьох робочих днів з моменту закінчення карантину має розробити та подати Міністерству юстиції України для затвердження новий План-графік проведення конкурсу з урахуванням результатів першого етапу конкурсу.

Конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД, розпочався 20 січня 2020 року. Беруть у ньому участь 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам. З них 916 вже пройшли дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Перший етап конкурсу пройшов без персональної участі адвокатів. Конкурсні комісії розглянули документи адвокатів та оцінили за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результати проходження дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Другий етап передбачає індивідуальні співбесіди адвокатів з конкурсною комісією. Адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування